Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Úgy terveztem,...

Terhes vagyok. Úgy terveztem, hogy végig dolgozok, de tüdőszűrésre nem mehetek?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva kellene tüdőszűrésre mennem, elvileg érvényes tüdőszűrő papír nélkül nem állhatok be a pultba, mert élelmiszerekkel dolgozunk.

A főnökömnek sem akartam elmondani a terhességemet a 12. hétig.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Ilyenkor mi lehet a megoldás?


2018. febr. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nem lehet rontgeneztetni. El kellene mondanod.
2018. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben mentesülsz a tüdôszűrő alól.
2018. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Örülök a kérdésednek mert nekem pont akkor kellene mennem tüdőszűrésre amikor már próbálkozni akarunk.Előtte 1 hónappal vajon elmehetek??nem akarnám emiatt tolni a próbálkozást egy hónappal...
2018. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
En voltam röntgenen de akkor már babát vártam viszont nem tudtam még rola.a kisfiamnak semmi baja nincs!
2018. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oviban dolgozok. Egy hónapos terhes voltam, mikor új alkalmasságit kellett csináltatni, az orvoshoz érvényes tüdőszűrő igazolással kell menni. Mondtam, hogy mi a helyzet. Dolgozhattam tovább, lefénymásoltuk a papírt amit a nőgyógyász adott, mikor megállapította a terhességet és beletettük a kiskönyve, hogy kéznél legyen, ha ellenőrzés lenne. Szerintem érdemes lenne a munkáltatóval beszélnetek.
2018. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!