Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik elváltak és később új...

Akik elváltak és később új párt találtak, hogyan ismerte meg a gyermeketek az új partnert?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve elváltam. Néha úgy érzem jó lenne ha lenne társam, néha viszont jó így egyedül. Bűntudatom lenne, ha lenne társam, mert nem tudom ez a gyermekemnek hogyan esne. Furcsán érezném magam, hogy a gyermekem, egy idegen férfi és én mennénk valahova. Nem tudom mennyire érthető, amit írok. Lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy mi ez a kevert helyzet. Ugyanakkor tudom hogy az apjával már nem fogunk kibékülni és ő már új életet kezdett. CSak nekem fura ez a szituáció?

Valahogy hülyén érezném magam, ha úgy alakulna h összeköltözünk és így töltenénk 3asban az estéket.

Mi a baj velem?


2018. febr. 16. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Remelem nem gond, hogy ideirok, de en gyerek szembol tudom leirni ezt a szituaciot, ateltem hasonlot.

Apukam meghalt meg egesz kis koromban, 3. eletevem kornyeken voltam. Anyum annyira mely depresszioba esett, hogy kb 7 even at csak velem volt, legjobb baratnok voltunk korulbelul, senkivel sem randizott (szerintem). Majd elkezdett ismerkedni ferfiakkal, olyan 10beves korom kornyeken. Volt egy parkapcsolata, ami kb fel evig tarthatott. Na, en ott eleg szomoru voltam, mert ugy ereztem, hogy anyum nem szeret es csak a palijaval torodik. Szerintem ertheto a helyzet, szokatlan volt meg szamomra.

Majd 12 eves koromban megismerkedett egy ujabb ferfival, aki most a neveloapam, de szinte apamkent tekintek ra. Az elejen nehez volt, de megtanultam, hogy nem szabad elzarkozottnak lenni, mert nem akarjak elvenni tolem anyumat, es egy csalad ugy az igazi, ha van egy apa is, aki mellett boldog anyum. Nagyon durvan megszerettem ot, az eskuvojukon tavaly sirtam is (oromkonnyek termeszetesen), pedig nem vagyok az az erzekeny tipus :)

En most 18 eves szemmel azt tudom irni, hogy igaz nem tudom hany eves a gyereked, de egyszeruen el kell fogadnia ezt az egeszet, tullepni rajta es befogadni uj embereket a kornyezetbe. Ha tetszik neki, ha nem, de egy nonek szuksege van valakire, akire tamaszkodhat rosszabb idokben, akivel megbeszelheti a gondjait. Ne furdaljon a lelkiismeret emiatt, es ne erezd magad hlyen, a gyerekednek ezt el kell fogadnia. Ha talalsz magadnak egy part, akkor csinaljatok sok kozos programot. Nem mondom, hogy konnyu lesz megenyhulnie a gyerekednek, de idovel tenyleg menni fog szerintem.:)

(Remelem nem baj, hogy tegeztelek)

2018. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok kozos program alatt ugy ertem, hogy te, a parod, es a GYEREKED.
2018. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha extrovertált a gyereked es alapbol bátor, nyitott jellem, akkor öröm neki egy uj játszotárs, márha van erre ffi aki vállalja ezt a szerepet, csak mert a hirekben inkább hallok anya háta mögötti gyerekbántalmazásokrol.
2018. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Akkor ismertettem őket össze, mikor komolynak ítéltük a kapcsolatot.

Beszéltem velük arról, hogy randizok, alakul valami. Pozitív volt a hozzáállásuk. Utána kérdeztem, hogy lenne-e kedvük találkozni. Beszéltem az új páromról, így kíváncsian várták.

Első alkalommal csak egy egy órás pofavizit volt. Utána maradt itt ebédre is, csináltunk közös programot.

Megbeszéltük, hogy egyik nap itt alszik.

Egy idő után azt is, de csak a gyerekekkel hármasban, hogy mit szólnak, ha ideköltözik. Örültek.

Azóta van közös gyerek, a nagyok imádják, a férjem (is) apunak hívják, nem mese az élet cukorhabbal, de jó család vagyunk. Két kamasszal sose könnyű.

2018. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!