Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi gyermeketek kedvenc édessége?

Mi gyermeketek kedvenc édessége?

Figyelt kérdés
Mennyi idős? Milyen gyakran kapja a kedvenc édességét vagy más félét?

2017. dec. 4. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
1,5 éves, Dörmi keksz a kedvence, akkor kapja amikor elmegyünk hosszabb útra, amikor nyűgös akkor lefoglalja kicsit. Ez kb havonta 1x van (vagy inkább még ritkábban). Más édességet nem kap. Ha süti van itthon, akkor abból eszik, de csak kicsit. Szerencsére a gyümölcsöt jobban szereti, főleg a mandarint.
2017. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
2,5 eves, nem eszik edesseget. Minek ?
2017. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Totyogó korában a Dörmit és a túró rudit szerette nagyon, de igazából igazi Gombóc Artúr, minden édességnek örül. Nem eszik sokat belőlük, pedig mindig van itthon, de mivel sosem volt az édesség "tiltott gyümőlcs", ezért nincs belőle feszkó.

Már 7 éves, de kicsi korától így van, minden vásárlásnál kap valami apróságot. Ettől még imádja a gyümölcsöt is, a joghurtokat is.

2017. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

3,5 éves, csoki függő...kinder tojás, kakaós csiga, dörmi, csokis müzliszelet...ezeket imádja, persze legfőképp mert én ezeket veszem neki...ha mondjuk gumicukrot vennék neki akkor gondolom azt szeretné....

kinder tojást havonta-kéthavonta egyet kap, dörmit ha jön a mama, szintén kb havonta.

müzli szeletet hetene. De minden napra jut valami nasi, csak lehetőleg nem csoki.

ma pl evett aszalt áfonyát és ropit. Tegnap kapott csokis puszedlit mert vendégek jöttek és ők is azt kaptak. Szombaton tortázott (szülinapon voltunk) és dörmit is evett. csütörtökön kakaós csiga volt, pénteken meg szintén aszalt áfonya, meg háztartási keksz.

2017. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Müzliszelet, zabszelet, tejszelet, kinder tojás (bár ez utóbbinál a benne levő játék sokkal jobban érdekli, mint maga a csoki).


Ám amit a csokinál is jobban szeret, az a kolbász és a szalonna ... sajnos.


4 éves kislány

2017. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolso :))) az enyem is odavolt egy idoben erte de kinotte. Szoval van remény :)
2017. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon sz@r anya vagyok ahogy elnézem. :/ az enyémek a kinder csokikat szeretik a legjobban és napi szinten eszik is. Kinder tojás, tejszelet, shoko bons stb. 5 és 7 évesek. Minden nap mossák a fogukat nagyon szép fogsoruk van, nem kövérek.
2017. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaj ne kezdjük már a cinikus "ahogy elnézem szaranya vagyok"-ozást, csak az első kettő nem ad csokit, az utána lévő négy igen (3. vagyok).

Tök meglepődtem hogy jéé eltérő vélemények és mégsincs szurka-piszka erre tessék, jön a cinizmus. Ne már ......

2017. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy pl a diabétesz nem most alakul ki naluk utolso elotti hanem 10 ev mulva...nem a fogsor a lemyeg meg a testsuly, az genetika. En amugy adok edeseget (4es vagyok) de azert nem mindennap, vagy ha mindennap akkor beleértem az aszalt gyumolcsot kolesgolyot stb a nassolni valoba
2017. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ti nem olvassatok a muzliszelet es pl dörmi összetevőket..? Nem gyereknek valo...


Amugy gyermekemnek nincs kedvenc, egyremegy hogy kindertojas, vagy bovli csokitelapo rokontol, nincs a csokikra kifinomulva még az ízérzéke. Talán inkább jobban tetszenek neki a szirupos vitaminok is, habár bevezetni nem volt konnyu, de ma már lehuzná üveggel.


A gagyi csokitelapo jo hasmenes ellen, csak jelzem.

2017. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!