Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányok ti gyerek korotokban...

Lányok ti gyerek korotokban voltatok rosszak? És ha igen kaptatok e ki szüleitektől és ha igen hogyan? Kort irjatok

Figyelt kérdés
Kikapás gyerekkorban

2018. febr. 20. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit nevezel rossznak. Szerintem nem igazán, persze az anyja szerint kb. mindenki :)

Nem kaptam ki, anyám és szerintem is rossz módszer az. Nálam tuti nem jött volna ki jól...

2018. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rendesen csak néha amikor nagyon üvöltöttek velem esetleg egy egy saller.De ez nagyon ritkán volt.Inkább kiabáltak ha olyat tettem.De nem voltam annyira problémás gyerek.De azért néha nekem is voltak dolgaim de a szüleim nem ennek a hívei
2018. febr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer húztam ki ugy igazan a gyufat, mikor eltuntem a barátnőmmel kb 12 évesen. Elmentünk a környéken sétálni, megbeszéltük apuval, hol leszünk. A barátnőmétt közben megjott az anyukája, mi pedig elkóboroltunk, apunak meg égett az arca, hogy nem tudja, hol vagyunk. Tök érthető, én is kilennék, ha az enyém csinálná :D sallert nem kaptam ekkor sem, meg soha. Viszont nagyon leszidott, iszonyú rossz volt látni, mennyire mérges rám...

mindig tudtak rank verés nelkul is hatni a szüleink, sose volt ebből gond. Nekem keteves a kislányom, en sem tervezem csapkodni. Valahogy nem hiszem, hogy az ütés bármire megoldás... az inkabb a szülő tehetetlen dühének megnyilvánulása. Rombolja a tekintélyt.

2018. febr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha , de erősen kontrolláltak a szüleim. Volt hogy kikaptam igazságtalanul is. Apám nagyon sokszor elvert, féltem tőle.
2018. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan gyerek a világon, aki ne rosszalkodott volna.
2018. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez a kérdés olyan, mintha megint az a perverz férfi írta volna ki, aki már régebben is kérdezett hasonlókat, mert a fenekelésre gerjed. Akkor anno még priviben is zaklatott a kérdéseivel.
2018. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
8%

Más is tett fel ilyen kérdést itt gyakori kérdésen

akkor ö is perverz ?

2018. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég mafla gyerek voltam, nem voltam rossz. Esetleg rágtam a mama fülét, hogy bontson föl egy befőttet soron kívül.

Ha nem ettem meg a főzeléket, mert fájt a torkom meg a nyelés, akkor becsuktak a fürdőbe, amig meg nem ígértem, hogy megeszem.

Vagy elosztogattam a babámat, mert féltem tőle. És az anyunak vissza kellett kérnie a szomszédoktól.


Biztos azért nem kaptam ki, mert aztán úgyis meg kellett gyónni, és a penitenciát meg leimádkozni.


Vén szatyor vagyok, a 60-as években voltam kislány.


Az iskolában, ha órán fecsegtem, akkor tele kellett írni egy oldalt, hogy "Nem fogok fecsegni, nem zavarom az órát". De szépen kellett írni. És mártogatós tollal, a tintásüvegbe mártogatva, és itatóspapírral leitatva. Azt nem tudom, hogy akinek pacás lett, újra kellett-e írnia. Mondjuk a fiúknak, akiknek azt kellett írniuk, hogy "nem verekszem".

2018. márc. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen fodult elő engem általában elvertek
2018. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!