Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért azzal vagdalózik mindenk...

Miért azzal vagdalózik mindenki, aki nem akart teherbe esni, hogy "de hiszen védekeztünk! "?

Figyelt kérdés

Az esetek nagy többségében úgyis tudja mindenki, hogy valószínűleg nem, vagy nem megfelelően védekeztek, de mindenki azt mondja, hogy "deee, mi védekeztünk, mégis becsúszott". Ez egy anonim oldal, simán ki lehetne írni, hogy "igen, elcsesztük, nem védekeztünk".


Ez szerintem baromi rosszul esik annak, vagy igazságtalanságnak érzi egy olyan, aki hosszú ideje próbál gyermeket vállalni... :-(


2018. febr. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

?

Minek olvasol ilyen kérdéseket, ha zavar?

2018. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szimplán csak olvasgatok, nézelődök itt meg a családi kapcsolatok témakörben, és ez nagyon szemet szúrt már egy ideje, aztán gondoltam megkérdezem, hogy most ez miért jó szerintetek?
2018. febr. 21. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még saját maguknak sem képesek beismerni,hogy ennyire felelőtlenek voltak,így akarnak könnyíteni a lelkükön.Sajnos,csak később jönnek rá,hogy teljesen mindegy,hogy mit kamuznak,a tényeken nem változtat.
2018. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Aki terhes lett vagy így vagy úgy ne érezze már szarul magát mert másnak nem sikerül!

Szimorú, hogy sokaknak nem sikerül pedig nagyon várják...de nem vehetjük más terhét a nyakunkba.

Te is eszel attól függetlenül, hogy tudod, vannak éhezők.

A kérdésed számomra erre van kihegyezve, nem a védekezésre.

2018. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha beismeri, hogy tényleg nem védekeztek, akkor megszűnik a terhesség, vagy mi?

Ha meg bevallja, 8 oldalnyi válasz arról szólna, hogy mennyire felelőtlen és (ha esetleb ab.-os a kérdés), akkor már igenis vállalja a gyereket, ha védekezni nem akart.

2018. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a megszakításos együttlétet is védekezésnek tekintik. Ebből kiindulva ők lehet, hogy temyleg azt hiszik védekeztek, miközben más tudja, hogy az nem számít annak.
2018. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy engem is nagyon idegesít. Kb. 6 éve élek aktív nemi életet, és soha nem volt semmj baj. Oda kell figyelni és kész. Most vagyok terhes, tervezett baba.
2018. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!