Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta anya lettem nagyon...

Mióta anya lettem nagyon érzelgős lettem, úgy érzem ez nem változik már, hogyan szoktátok kezelni?

Figyelt kérdés

Második gyermekem, 8 hónapos. Tehát nem egy szülés után vagyok közvetlenül.

Mégis a halál esetek, hiába nem ismertem személyesen teljesen kiborulok.

Múltkor a Fábián Juli, most a Lázár Bence, Tahi Tóth László.


Ilyenkor este is szomorú vagyok, sírok, ha elolvasom, meglátom a hírekben, neten újra elkap és marad a rossz hangulat, szomorúság.

Jobb lenne nem felvenni, de mindegyik megérint. Főleg ez a sok fiatal korú halálozás, ami úgymond nem természetes, csúnyán szólva.

Ti hogy vagytok ezzel?


2018. febr. 23. 14:49
 1/1 anonim válasza:

Ez a szüléstől független is lehet. De amúgy is beindulnak ill. változnak bizonyos beidegződések, érzelmi dolgok.

Mi az első babánkat elveszítettük a 21. héten, meg is kellett szülni, és már akkor észrevehető volt, hogy az életünk más területein is változott az érzelmi hozzáállásunk. De megszületett a 'kistesója' akihez épp ezért másképp viszonyulunk az első perctől kezdve, mintha elsőre Ő született volna.

Sokkal nagyobb aggódások, örömök. Mindent kicsit túlértékelünk. De azt vettem észre, hogy addig jó amíg működnek az érzelmek.

Ja és nem kell ellene tenni ha soknak érezzük. Helyette kezelni kell. Tudatossá tenni, hogy ami történik az jó vagy rossz, de mindenképp úgy a helyes, úgy van jól. :)

2018. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!