Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha gyermeketek...

Zavarna titeket ha gyermeketek bölcsis vagy ovis gondozónőjének a kezén régi vágás nyomok látszódnának?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Én is vágtam magam régen, attól még képes vagyok ellátni a gyerekem és jó anya lenni. Ez nem befolyásolja, hogy mennyire jó gondozónő vagy.
2018. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2018. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem, kb. minden második kamasznak ez volt a mániája 10-15 éve (lehet most is, nem tudom). Semmit nem jelent, max. azt, hogy hülye tini volt.
2018. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes téged miért zavarna?
2018. febr. 24. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2018. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert semmi se garantálja, hogy mára már meggyógyult lelkileg. Nem tesztelik
2018. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ. Ha azért mert vagdosta magát, akkor igen, idegileg labilis, gyenge ember ne foglalkozzon kisgyerekekkel, bármikor kattanhat nála valami.


Ha más miatt vannak vágásnyomok rajta, mint pl az enyémen(átestem az üvegajtón gyerekként) akkor nem zavarna. Én azt mondom lelkibeteg ember ne foglalkozzon gyerekekkel.

2018. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kívülről nem lehet megállapítani miért tette és ez egy nagyon személyes dolog amihez nincs igazán köze senkinek.


Lehet kamaszkori átmeneti hülyeség volt amit megbánt, de pechjére nem szépen gyógyultak a sebei...lehet élete egy pontján krízishez érkezett amin azóta túllépett és megváltozott...


Az intézmény és az ottani vezetők dolga megítélni, hogy a dolgozóik mentálisan alkalmasak e a feladatra nem pedig a túlbuzgó szülőké akik meglátva pár sebhelyet rögtön előítélettel állnak a dolgozóhoz. (amúgy ha jól tudom óvónőknél van pszichológiai alkalmassági is)

2018. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincs pszichológiai alkalmasság, ellebben a gerendán végig kell menni...

(Óvónő)

2018. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen zavarna.A munkám során érintkeztem sok olyannal aki vagdosta,vagdossa magát,általában borderline személyiségzavarral küzdenek az ilyen emberek ami nem múlik egyik hétről a másikra...de még ha el is múlna,sem szívesen bíznám olyan emberre a gyerekem aki egykor öncsonkításba menekült.Sajnálom meg minden,de ilyen pszichés problémával az ember válogassa meg mivel foglalkozik.Mert ott vannak valóban a gyerekekkel,a legsérülékenyebb korosztállyal és nincsen pszichológiai alkalmassági...
2018. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!