Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett tapaszta...

Fogamzásgátló mellett tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3hónapja "rossz" a fogamzásgátlóm, ugyanis időközbe sokszor volt áttöréses vérzésem, vagy egyik nap véreztem icipicit félidőbe, másik nap meg semmi. Hol hamarabb jött meg, hol később, pedig előtte való évekbe szinte órára pontosan jött meg a mensim.

Most még 2 hét lenne mensiig, és feltűnt hogy kicsit fájdogál ott lett, így szokásosan elővettem az irrigátorom. Ma használat közben távozott belőlem egy fura állagú szövet. Kb fél tenyérni majdnem. Egyik fele élénk friss véres volt, a másik fele pedig elhalt szivacsos barnás szövet. Furcsa érzés van az alhasamba, ilyen tompa nagyon enyhe menstruációs vérzéses fájdalomhoz hasonlítanám.

Na az biztos, hogy ma kihajintom a foggátlómat, de mi a fene lehet ez? Tapasztaltatok már ilyet? A vetélést kizárnám, de a fene se tudja, mert mensim volt, meg vigyázunk is a párommal.

Igen tudom orvoshoz kellene menni, fogok is, de nincs időm sajnos.



2018. febr. 24. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Most ugye csak viccelsz?

Fél tenyérnyi szövetdarabog szakadnak ki belőled, neked meg nincs időd orvoshoz menni?

Én már hétfőn rohannák az első magánhoz, aki fogad.

És ha komolyabb a probléma, mikor voltál rákszűrésen?

2018. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van egy éven belüli rákszűrésem.

Magándoki? Fizeted? Mert nekem nincs rá pénzem. Bár megtehetném. Tb-s meg úgy fogad hogy 2 hetet kell várni mire mehetek, ráadásul nem is érdekli.

És hidd el, mennék, de bizonyos helyzetek miatt nem tudok a jövőhéten.

2018. febr. 24. 22:25
 3/3 Ceyla ***** válasza:
Én ezzel már az ügyeletet is megfontolnám. Legfeljebb egy kicsit túldramatizálod hogy alaposabban megnézzenek. Figyelj magadra!
2018. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!