Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Március végén születendő...

Március végén születendő babának milyen ruhák kellenek?

Figyelt kérdés
Érdemes venni overált vagy ilyesmiket?
2018. márc. 4. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly március elején született a fiunk.

Akkor vettem egy vékonyabb, átmeneti overált, mielőtt bementem a kórházba. Ott már biztosan látszott, hogy kelleni fog, mikor megyünk haza. Eleinte sétához is kellett.

Ne aggódj, nem kell mindent hónapokkal előbb megvenni. :) Elég egy "kezdő alapcsomag": 5 rugi, 5-6 body, vegyesen vékonyabb és vastagabb. Hálózsák, zokni, kis sapka. Menet közben is tudtok (és úgy is fogtok!😄) venni ruhákat.

Még nagyon képlékeny, hogy milyen idő lesz. Előtte egy-két héttel is tudsz venni. Vagy ha találsz valahol olcsón olyan átmeneti overált, hogy nem sajnálod pár alkalomra kiadni az árát. "Legrosszabb" esetben vesz apuka, mielőtt mentek haza. :)

2018. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A lányom októberi a fiam májusi. Nekik könnyű volt :) de most nem mert ki tudja milyen idő lesz március végén. De lehet az lesz majd apa megveszi ha bent leszek. Eddig vettem kb 5 rövid és 7 hosszú újjú bodyt. 4 kisgatyát 6 pulcsit. Kb 10 rugit melegebb vékonyabb. Harisnya kiszokni. Sapik.

Akkor kell még egy átmeneti overál.

2018. márc. 4. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem március közepi a kisfiam. Sütött a nap, amikor hoztuk haza tavaly. Átmeneti pamut overall kellett, vastagabb sapka. Kb annyi volt a kezdő készletem, amit leírtál, de tényleg vettünk mellé menet közben még :)
2018. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy véknyabb àtmeneti overàll, ha hideg lenne hazajövetelkor, teszel rà egy vastagabb takarót. Eleinte úgyis lakàsban nyitott ablaknàl szoktatod levegőhöz, mire kimentek hàtha jó idő lesz màr. Ha muszàj rögtön kimenni, hisz nem mindenki teheti meg hogy az első heteket a fenekén töltse, akkor sem sokból tart egy vastagabbat venni, ha szükségesnek làtod.
2018. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!