Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március közepén születendő...

Március közepén születendő babának milyen ruhák kellenek és mennyi?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de ez engem is érdekelne, mert én is március közepén szülök. :-D
2013. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is március közepén szülök ;) Gratula nektek :)
2013. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Nektek is gratula :-D Van kedvetek beszélgetni, tapasztalatokat cserélni?
2013. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én március elején fogok szülni.

szerintem márciusban még bőven meleg ruhákat kell ráadni .

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babaru..


itt az én kérdésem,pár napja tettem fel én is hasonlót.


Ha már itt tartunk vettetek már valamit?

2013. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De jó! Gratulálok nektek! :)

Mèg semmit,bár van már egy lányom,de ö február eleji. Szóval nem kell sokmindent vennem.

2013. szept. 24. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is Március közepén szülök:)
2013. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sziasztok, én is március közepén szülök!


engem is érdekelne ez a kérdés, első baba lesz, még semmit nem vettünk neki, fogalmam sincs semmiről, azt viszont már látom, hogy a net tele van babakelengye listákkal, és mindenhol írnak hozzászólok, hogy szerintük ennek a fele felesleges, stb.

hát így próbáljon tájékozódni az ember! :))

boldog babavárást mindenkinek

2013. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Március 26-án született holnap 4,5 éve lányom.

Overál már nem kellett.Hazahozós ruha plüss rugi ujjatlan body plüss béleltebb kabátka volt,és kapott plédet is.(meg persze sapi)pedig ő korababa volt.ujjatlan body volt vagy 10-12 db,rugi is(ebből néhány plüss,de inkább pamut)

2 db plédje volt,sapik vékonyabbak(4-5 db de ebből 2-3 db-ot használtunk)volt elmenős kisfarmerünk,néhány zokni(3-4 pár)hosszú ujjú vékony felső 2-3 db

Mivel április végére készültünk overálunk nem volt,de akkor olyan szép idő volt márciusban,hogy nem kellett,de előfordulhat,hogy vékonyabbra szükség van március közepén.

Méretileg 4-5 56-os volt mindenből,aztán inkább 62-es

Szerintem alap,hogy kb 2 hétre való ruha kell és akkor nem jön az ember zavarba, mivel külön kell mosni,így mindig van egy tele gép csak az ő ruháival.majdnem 36 hetes km és 4,5 éves kislány anyuja

2013. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hol beszélgessünk? Pl. Facebook.....titkos csoport?
2013. szept. 25. 12:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Megírjátok priviben a neveteket a facebookon....ha ott nektek is jó???
2013. szept. 25. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!