Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy tudtam Székesfehérváron a...

Úgy tudtam Székesfehérváron a Távirda u 4 alatt Blaskó doki az ügyeletes szerdánként? Erre ma ott a portás mondta, hogy Blaskó ott nem ügyel.

Figyelt kérdés
Akkor hol ügyeletes?Magánrendelésen kívül ügyel valahol?
2010. jún. 9. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
èn úgy tudom a korházban. èn magán rendelésén voltam egyszer mikor ott laktam, és éltemben akkor éreztem azt hogy nem kell parázni orvos és megnyugtató volt, és elmondott mindent amit akartam tudni, értelmesen és nem éreztem azt hogy azt akarja hogy teljeljek neki. Ja és nem kellett nála idöpontra órákat várni (más fehérvári dokinál volt hogy idöpontom volt magánon és 2 órát vártam 2x is.)
2010. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is nagyon meg voltam vele elégedve,nála szültem,azért is akartam visszamenni hozzá.A kórház honlapján néztem meg,és ott az volt hogy a Távirdaiban ügyel.:(
2010. jún. 9. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az új SZTK-ban rendel szerdánként, az a II. számú a honlapon.
2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!