Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor álmodtál először a...

Mikor álmodtál először a meglevő gyermekeddel? Én álmomban/tudatalatt nem tudok roluk?

Figyelt kérdés

Mostanában beteg vagyok, letapad a köhögés, fulladok.

Alvás közben is ez történt es belement az álmomba.


Álmomban kórházban voltam és szoltam egy nővérnek levegő után kapkodva hogy fulladok, de ő megnyugtatott azzal, hogy mivel most élesztettek ujra, ez természetes és majd elmulik.

Elhagytam a korházat és mégsem mult el, sétáltam fulladozva a sötét utcákon, egyre jobban elhagyott a fizikai erőm is, gyengültem és azon agyaltam kit hívjak fel akit utoljára látok, mert ezt már nem fogom túlélni és reméltem beszélni még menni fog.

Beugrott az ex, de elvetettem az ötletet, hiszen már hol érdeklem. Aztán jött a gondolat, nekem nincs is kit felhivnom tulajdonképpen.

Baktattam tovább feladva, elfogadva, jöjjön, aminek jönnie kell. Ekkor ébredtem fel az irtozatos mellkasszorításra, alig kaptam levegőt és kezdtem köhögni.


Hogyan lehetséges az, hogy nekem álmomban soha nem ugrik be, hogy anya vagyok? Másnak sem? Vagy pár év múlva már fogok velük álmodni?



(Majd megyek orvoshoz)


2018. márc. 12. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen orvoshoz mész te?xd
2018. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De vicces.
2018. márc. 12. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár napos volt a lányom, mikor az egyik álmomban észbe kaptam, hogy hoppá, ez így nem jól van, hiszen nekem gyerekem van. Azóta is szinte mindig eszembe jut és rossz “nélküle”. De akkor felébredek és elégetten ránézek :)
2018. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most, hogy belegondolok, nem tudnék olyat felidézni, amikor velük álmodtam volna. Pedig a nagy már 10 éves. Mondjuk én általában hülyeségeket álmodok :D
2018. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én általában nyaralásokról.álmodok barátokkal, haverokkal hülyülünk. A fenti teljesen irreális rémálom szerintem a betegség miatt volt.

De a nyaralásos álmaimban is, mintha a lánykoromat élném csak.

A rémálmomban is pl az a csizma volt rajtam, és pulóver, amiket anno hordtam.


Nálam soha nincs ilyen sem álmomban, hogy hoppá, ez nem így van.

Jó lenne tudni hogy melyik a jellemzöbb, mennyien álmodnak kb a gyermekeikkel

2018. márc. 12. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:

A terhesség utolsó heteiben volt fix, hogy pocakosan láttam magam az álmomban. Szülés után jó pár hónapra sikerült először a fiammal álmodni.


Szerintem az álom mindenkinél más. Én mindig a jelent álmodom, te meg valószínű a múltat.

2018. márc. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán álmodom a lányommal. Először talán 2 éve kora körül.

De amúgy is elvont álmaim vannak, arc nélküli emberekkel. Inkább elvont, szimbolikus jellegűek, ritkán kapcsolódnak konkrét eseményekhez. Kivétel, ha egy konkrét helyzet vagy ember miatt krónikus stressznek vagyok kitéve. Viszont a lányom nem stresszel, így ritkán álmodok vele. De más családtaggal se szoktam álmodni.

2018. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes amiket irtok.

Tényleg a multban vagyok általában, és én sem álmodok jellemzöen családdal.

2018. márc. 13. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szoktam a fiammal almodni, kellemes v banalis dolgokat. Az igazan nyomaszto almaimba (szerencsere) nem keveredik bele. Az lenne meg a borzalom, ha nem csak nekem lenne rossz, hanem neki is (marmint almomban).


Ha varatlanul haldokolnek, biztos nem egy kisgyermeket terhelnek az utolso hivassal, hanem egy szereto-gondoskodo felnottet szolitanek meg. Talan azt jelenti az almod, h melletted nincs ilyen felnott - es egy picit te magad is tini maradtal.

2018. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!