Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb baleset,...

Mi volt a legrosszabb baleset, ami a gyermekeddel történt és legjobban megijedtél?

Figyelt kérdés
Az én gyerekem belerohant a csukott ajtóba, és végig vágta a karját a törött üveg...
2018. márc. 2. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Kb 2 évesen lemotorozott az apja után a pincébe: úgy 6 lépcsőfok... Nem voltam otthon szerencsére, így már csak mesélték, és láttam, hogy a gyereknek kutya baja.


A másik, kb 1-1,5 évesen, amikor járni tanult. Elvesztette az egyensúlyt, és az ajtófélfa élét hamarabb levette fejjel, minthogy leért volna a keze a földre. Na ott puklis lett a homloka, meg figyeltem, van-e jele agyrázkódásnak.


AMúgy elég biztonsági gyerek, már 5 éves, nem volt bútorra mászó, meg ilyenek, szóval nem volt más ilyen baleset.

2018. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Van pár esélyes:

1. elesett bringával és kitört három foga - ömlött a vér a szájából

2. leesett az emeletes ágyról 10 évesen - egy hét kórház lett belőle

3. kiszaladt a főútra - noha pont nem ütötte el semmi mázlijára, de utána kapott a seggére rendesen

2018. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

3 évesen játszótéren egy másik gyerek lelökte a függőhídról (kb 150 cm magasságból.)

Homokozóba esett, szeme, szája tele volt homokkal, majd a sírástól hányt is, én meg persze megijedtem, nem kapott-e agyrázkódást. Vasárnap volt, felhívtuk az ügyeletet, elmondták, mire figyeljünk, de szerencsére nem voltak olyan jelek, így nem mentünk be. Ez lassan 6 éve történt.


A kicsinél egyenlőre annyi, hogy 10 hónaposan leesett arccal az ágyról, az orra, szája sebes lett. De tőle jobban félek, mik lesznek, mert sokkal aktívabb, akaratosabb, mint a nagy. Most másfél éves.

2018. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Esnek rengeteget, nem is tudom...

Szerencsére csonttörés vagy kórház nem volt, nem is szeretnék. :(

2018. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Kb 3 éves volt amikor az apjával voltak a játszótéren, fogócskáztak, a gyerek nem nézett előre és kiszaladt egy biciklis elé. Kórház lett a vége

Kb 6 éves volt amikor egy dombon gurult le biciklivel az unokatesójával. Úgy volt hogy egyenesen gurulnak, aztán a fiam bekanyarodott, az unokatesó nem tudott már fékezni és neki ment. Akkor azért rendesen megilyedtem. A fiamnak agyrázkódása lett, ahogy az unokatesójának is. Egy kórházi szobában feküdtek. A fiamnak eltört a keze két helyen. Az unokatesónak a csuklója tört el.

2018. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Leesett a hintáról és beverte a száját, ömlött a szájából a vér és ordított. Mikor nagy nehezen megnyugodott láttuk hogy a két felső metszőfoga teljesen eltűnt. Először azt hittük kitörtek, de mindkettő teljesen felcsúszott az ínyébe. Szerencsére pár hét alatt szépen lejöttek, nem is néz ki nagyon vészesen.
2018. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom: ült a buszon és nem kapaszkodott,mindig rászólok,de most szomjas volt és én nyakig a táskában kutattam a víz után,a busz váratlanul hatalmasat fékezett,a kislányom meg előreesett,neki valami pöcöknek,amitől szétnyílt a szája,ömlött belőle a vér,a lányom ordítva sírt,az öccse ijedtében szintén...szerintem a lelkiállapotomat nem kell részleteznem......

Fiam: futóbiciklivel repesztett előre a nővére és annak barátnője után,de valamiért hátranézett,hiába kiáltottam,hogy előre figyeljen,késő volt,a lányok megálltak valamiért,a fiam beléjük szállt,elesett,kitört egy foga,szintén sok vér és ordítás.....

2018. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A szájára fújta a hidegzsiroldot. 2 nap kórház. Szerencsére semmi komoly. Megfejelte a beton oszlopot. 3 nap kórház.
2018. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor járni tanult, kapaszkodva fogta a konyha ruhàt ami felvolt akasztva a sütőre. A rongy leesett, gyerek meg lefejelte a mosógép sarkát. Akkora púp lett a fején hogy a fagyasztott lazaccal alig tudtuk lenyomni. Mai napig látszik a nyoma ha felemeli a szemöldökét. Azt hittem akkor h megfog halni... 9 hónapos volt.
2018. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1,5 évesen befulladt,azt hittem ott fog meghalni a kezeim között annyira nem kapott levegőt.

5 évesen elájult és lefejelte a wc csészét

Mindkettőből kórház lett...

2018. márc. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!