Lehetséges ez így?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk.Hétfőn reggel negatívat teszteltem, még aznap délután elkezdtem vérezni, de másnap csak pecsételés volt.Mivel úgy gondoltam, hogy ez nem volt normális mensi tegnap és ma is teszteltem, és erősödő pozitív tesztjeim lettek.Tehát van egy kis remény hogy baba van odabent.


Ha hétfőn elment volna a baba, rá 5 napra mutatna pozitívat a terhességi teszt?


A hcg szint emelkedhet ilyen esetben?


Tudom buta kérdés de más okozhat pozitív tesztet?Miómám, cisztám nincs, hormonjaim rendben vannak, nem rég voltam kivizsgáláson.


Természetesen orvoshoz fogok menni.



2018. márc. 24. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos megtapadási problémáim voltak, amikor pozitívakat teszteltem, egyre erősebbeket, a 6. héten mégsem találták a babát. :-( Szóval elvileg lehet, de ne ebből induljunk ki. A doki nekem azt mondta, hogy akkor lehet kijelenteni teljes bizonyossággal, hogy ez várandósság, ha uh-n is látszik.
2018. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A doki mit mondtott mi okozhatta az egyre erősebb teszteket ha baba nem volt?Számomra ez olyan érthetetlen.Mert ugye a baba miatt kezd el termelődni a hcg, és minél több a hcg annál erősebb a teszt.Megkérdezhetem, hogy a megtapadási gondokat mi okozta?
2018. márc. 24. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfogantam, de korán elhalt a terhesség, ettől még a hcg-szint alacsonyan ugyan (180), de fent maradt, mígnem bekövetkezett a 7-8. héten a spontán vetélés. Ezért maradt addig pozitív a teszt. Egy ciklus kimaradt, ami azt jelenti, 35 napos ciklus mellett, hogy 2 hónapig nem menstruáltam, ezért is reménykedtem hetekig. Utrogestant kaptam, de már késő volt. Sajnos, jó eséllyel nálunk ott volt a probléma, hogy az akkor másfél éves kisfiamat éjszaka még 2 órán keresztül szoptattam, mert jöttek a fogai és csak így sikerült megnyugtatni. A szoptatási tanácsadóban azt mondták, hogy lehet tovább szoptatni várandósan, de azért ne 2 órán keresztül, ám sajnos mást nem tudtam kitalálni, hogy ne sírjon, néha Nurofent kapott, de nem akartam azzal tömni.
2018. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!