Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegek...

Mit gondoltok a melegek gyermekvállalási jogáról?

Figyelt kérdés
Akár helyeslő, akár elutasító a véleményetek, indokoljátok kérlek.

2018. márc. 30. 13:30
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
37%
Elutasító a véleményem teljes mértékben. Egy gyereknek azt látni,hogy 2 férfi enyeleg és nevelik ? Suliban szétszekálják ? Úgy gondolom,ennyivel meg is indokoltam.
2018. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom, hogy ugyanolyan emberek, mint a heteroszexuálisak, semmi "bűnt" nem követtek el, uvyanolyan joguk van családot alapítani és gyermeket vállalni. Úgyis annyi pici vár árvaházban arra, hogy szerető családja legyen, kifejezetten támogatom a dolgot.

Ha már ilyen gyermekvállalási megvonást hoztál föl, azt viszont elítélendőnek tartom, amikor valaki mélyszegénységben nulla anyagi háttérre a putriba potyogtatja a nyolc gyereket és tartja a kezés a segílyért. Hadd ne mondjam, kikről beszélek, mind tudjuk. Na azt nem lenne szabad engedni.

2018. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Elutasítom. A gyermek lásson maga előtt egy teljes, hagyományos családi képet és, ahogy előttem írták ne tegyük ki célpontnak a többi gyerek elé. Nincs bajom a melegekkel, értem, hogy így alakult az életük, így döntöttek vagy ilyenek lettek, de ők tudják legjobban, milyen támadásnak vannak emiatt kitéve. Egy ártatlan gyermek csak mert nem tudja önként megválasztani a családját még ne kerüljön ilyen helyzetbe. Szeressék egymást a melegek, de fogadják el, hogy ez egy ilyen világ és itt nem lehet gyermekük.
2018. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek #2-vel. Még annyit teszek hozzá, hogy jobb a gyereknek két szerető meleg szülővel mint egy állandóan veszekedő, esetleg alkoholista, agresszív heteró szülőkkel. Plusz két apa is jobb, mint egy sem, vagy az anya mellett évente cserélődő apukák, és 5 mostohatestvér.
2018. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%

Nem attól fog valaki szerető, támogató családban felnőni, hogy a szülei heteroszexuálisak. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok "libsi", sem "emancipunci".

N

2018. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
A kettessel maximálisan egyetértek. Annyi de annyi ártatlan kisgyerek vár örökbefogadásra, szerető családra, ez egy kiváló lehetőség. Támogatom. Ezerszer inkább két egymást és a gyermeket szerető férfi, apa, mint egy egymást és a gyereket elhanyagoló apa és anya. Semmi sem múlik a szexuális beállítottság in, semmi emberi értéket nem határoz meg.
2018. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

2.hsz vagyok: csak a saját példámat írom: apám megcsalta anyámat és elhagyott minket, gyakorlarilag felém sem néz. Ennél sokkal jobb lett volna akkor már, ha két anyával, vagy két apával növök fel. És ezzel nem azt mondom, hogy a melegek jobb szülők, hanem azt, hogy ez nem a szexuális beálítódáson múlik, a heteroszexuálisok egyáltalán nem lesznek automatikusan megfelelő szülők is.

Aki meg azt hozta fel indokként, higy majd emiatt a gyereket csúfolnák: az előző században élsz. Fiatal felnőttként pont azt látom, hogy nagy már a tokerancia a melegek iránt, nekem is van meleg barátom és az iskolákban sincsen már az, amit te állítasz.

2018. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
55%

Ha normálisak hajrá, legyen, de ha olyan párok mondjuk ahol egyik veri a másikat vagy alkoholista (mint rosszulműködő hetero pároknál), inkább ne legyen.


Nyilván ezt eőre nem lehet kiszűrni, de ártani nem fognak velea gyermeknek, ha benne nincs hajlamosság.


A cikizés érvet se tudom teljesen komolyan venni, mert a gyerekek kb mindenért cikizik egymást. Ennyi erővel senkinek se legyen gyermeke. A szemüvegeseknek azért, mert szemüveges lehet a gyermekük, az alacsonyak meg azért, mert alacsony lehet stb.


Persze páran mondák majd, hogy az más, mert az genetika, nem biztod, hogy olyan lesz, a két apuka meg egy tény. Ez így van, a lényeg viszont, hogy az ember tanulja meg megvédeni magát, valamint az emberek meg tanulják meg elfogadni a másikat mindaddig amíg az nem támadó, nem veszélyes.

2018. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
44%

A gyereknek szüksége van mind az apai, mind az anyai példaképekre, más-más okokból. Most az, hogy ez egyre kevesebb a normális, kétszülős, szerető heteroszexuális család, az sajnálatos.

Én nem gondolok semmit a "jogukról". Csak annak örülök, hogy én normális családban nőttem fel, és nem két férfi vagy két nő nevelt.

2018. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
9: én meg örültem volna, ha két férfi, vagy két nő nevel egy elhagyott, egyedülálló anya helyett...
2018. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!