Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondoltok/tesztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok/tesztek, ha egy random lány rátok mosolyog reggel a buszon/utcán/villamoson stb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
beszarok
2014. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg nézem jól áll e a hajam és ha igen oda megyek hozzá és beszélek vele
2014. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit vagy félre nézek
2014. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor álmodozok
2014. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy eszébe jutott valami vicces, rosszabb esetben pedig én vagyok az a valami.

Ettől függetlenül tetszene a dolog, lehet még vissza is mosolyognék, de ennél többet nem hiszem, hogy tennék.

2014. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szebbé tenné a napomat
2014. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy mögöttem van egy vonzó férfi és neki mosolyog, vagy az ocsmány pofámat viccesnek találja.
2014. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én úgy gondoom, hogy azért csinálja, mert kigúnyol, mert hát csúnya fiú vagyok, amúgy ma is volt ilyen nem túl erős mosoly, de igen hát aki ronda az ronda
2014. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy csokis-e a szám. Nincsenek problémáim a csajozással, de így buszon/villamoson/metrón szökőévben egyszer fordul elő, hogy mosolyog rám egy lány.
2014. okt. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!