Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság vannak még akik...

Manapság vannak még akik fenekeléssel nevelik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
pl. rossz jegyért kap a fenekére.

2018. márc. 31. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Remélem hogy nem. A fenekelés nem nevelés, hanem megalázás és az erőfölény kihasználása. Ráadásul miért kéne rettegve haza menjen a gyereknek az iskolából?
2018. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
sajnos van..
2018. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos en ismerek. Ha nem eszik, ha nen alszik, ha nem huzza a kabatjat, ha nem jatszik a tesojaval, ha feltekeny az ujszulott tesora... kikapnak, vagy bezarja oket a sotet furdoszobaba par percre. Egy extran vallasoa anyuka, aki koztiszteletben all, hiaba szoltam mar titokban az illetekeseknek, eddig meg semmi nem tortent. Multkor a kislanyanak veres volt a fule, mert ugy meghuzta az anyukaja, hogy kiszakitotta a fulbevalot. Egyutt jarunk kozossegbe, nem akarom megszakitani vele a kapcsolatot, mert igy legalabb tud valaki arrol mi folyik ott. Elmond mindent, azt varja, hogy helyeseljek, onigazolast keres. Allitolag szereti a gyerekeit, es mar sokszor megfogadta, hogy nem bantja oket, akkor sem, ha a ferje parancsolja, faradt, tultergelt, ut. A gyerekek ertelmesek, de extran agresszivak.
2018. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Mennyi fogyatekos, undorito no.
2018. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem vert anyám a nyolcvanas években, de érdekes módon a fejemet ütötte. Attól persze felnőttem, de nem csodálom, hogy totál idegbeteg volt, mert qrvarossz kölyök vtam. Én nem verem a gyerekem sehol. Nem hinném, hogy ezen múlik.
2018. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

€n iszonyat rossz gyerek voltam.Két pofont kaptam életemben apától nem ok nélkül.

Én soha nem bántom a gyerekeimet.

Mindig arra nevelem öket, hogy nincs joga egyik embernek megütni a másikat.

Mégis verekedett már a nagy fiam és a 12 éves lányom mégis verekszik suliban.

Nem is értem...itthon nincs erőszak senkivel szemben és mégis.

2018. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
En is sokszor kikaptam ès az eredmèny h nem is voltam rossz gyerek. Egyszer kellett hogy kikapjak hogy hisztiztem a boltban, onnantòl kisangyal voltam ha vittek boltba meg bàrhova. De nagyon sok szeretetet is kaptam ès imàdom a szüleimet, nagyon nagyon jò a kapcsolatunk ma is. Szerintem van az a pont amikor màr a szèp szò nem segìt, a gyereket viszont nevelni kell. A pofont,èn sem pàrtolom, arc, fej ütèse kizàrva, de egy kis fenèkre verès ha nagyon olyan a helyzet nem fog neki àrtani. Attòl mèg szeretni fogja a szüleit. Nem attòl lesz a gyerek rossz, agresszìv, idegbeteg ha nèha a kezère csapnak vagy a popsijàra persze ha emellett sok szeretet ès dicsèretet is kap.
2018. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Utolso valaszolo! Olvasd el megegyszer az elso mondatodat...
2018. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet h nem lehet nem jòl èrtelmezhetően ìrtam. Az első mondatommal csak azt akartam mondani h èn ùgy gondolom hogy pont azèrt nem voltam rossz gyerek mert meg lettem rendesen nevelve. Mert olvastam itt ìrtàk pàran hogy a verès miatt voltak v lettek rosszak ès agresszìvek. Èn nem ìgy èltem ezt meg, ezt szerettem volna leìrni, elnèzèst lehet hogy tènyleg nem jòl fogalmaztam. De a kèrdèsre vàlaszolva ismèt: szerintem nem vagyok rossz szülő ès màs sem ha nèha a fenèkre v kèzre csapàssal pròbàlok ès tudok hatni a gyerekemre.
2018. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
19%
én sokat kaptam ki, és hangsúlyt tettek rá hogy fájdalmas és megalázó legyen. Szerintem nem olyan ritka mert sokat ismerek akik úgyanúgy kaptak ki. 18L
2018. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!