Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eddig imádtam a gyerekeket....

Eddig imádtam a gyerekeket. Hamarosan megszületik az én kicsim is. Mióta terhes vagyok kritikusabb lettem más gyerekeivel szemben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Régen bàrmelyik kisgyerekkel megtalàltam a közöshangot.De mióta tudom hogy hamarosan sajàtom lesz màr màs szemmel nézek más gyerekère.Kevesebb hozzájuk a türelmem, kevésbé tudom elviselni a csínytevèseket.Neveletlennek látom őket. Ugye a sajátommal nem ez lesz?
2018. jan. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha a sajátod is neveletlen lesz majd, azt elviseled?
2018. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne aggódj, a sajátodhoz lesz türelmed, annyira fogod szeretni:) Engem sohasem hatott meg más gyereke. Nem éreztem vágyat, hogy más gyerekét babusgassam, vagy "jópofizzak" vele, inkább idegesítőnek találtam a kicsiket. Aztán született három gyermekem, akikért tűzbe mennék bármikor. Azért néha eldurran az agyam, olyanokat csinálnak, de az irántuk érzett szeretet mindent felülír... (38/N)
2018. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én ugyanígy voltam, Ráadásul gyerekkórházban dolgoztam, utána miután megszületett a gyerekem, egyszerűen nem érdekeltek más gyerekek.
2018. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez egyfajta ösztönösség?
2018. jan. 12. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem ösztön, hanem az ősanyásodás jele. Te leszel a következő "mindent jobban csinálok/majd én megmondom" :) Tudjuk; nem, dehogy... Mindig ezt mondják.


Nem ugyanaz, hogy nem tudsz a máséra olyan szeretettel gondolni mint a sajátodra (ez nálam is így van meg kb. mindenkinél) mint amikor "kritikus" vagy = kinézed, keresed a belekötnivalót, szelektálsz kényed-kedved szerint. Ez nem normális. Nem ugyanaz a kettő.

Amúgy azt sem értem, egy anyát hogyan hagyhat közönyösen bármilyen gyermek (kivéve egy kis pszichopatát mondjuk). Közel sem szeretem a másét úgy mint a sajátomat, de nem tud közönyösen hagyni. Ezek rohadtul nem normális dolgok és nem egy elégedett anyára, nőre utalnak...

2018. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Ohh, hát ha már másè kiakaszt pedig azt otthagyhatod, hazamehetsz, nem vagy vele 0-24ben,nagy meglepetèsek fognak mèg èrni!! 🤣
2018. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy normális, nem kell minden hülyeségen aggódni, most jobban figyeled őket, mert te is terhes vagy.
2018. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!