Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok a netten utána...

Hol tudok a netten utána járni utóneveknek és, hogy mikor van a névnapjuk? Deniszt szeretnék, ha fiam lesz Ninettát, ha lányom, de eddig sehol nem találtam meg, hogy mikor van a névnapjuk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a Ninetta akkor már meg is van!
2010. jún. 11. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy a fiadnak/lányodnak tetszeni fog a nevük? Olyan sok szép név van. De ezek..., bocs, de muszáj volt leírnom.
2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok,Nekem ez tetszik és szerintem a gyermekeim is el fogják fogadni ezeket,Nekünk sem volt választásunk.Nem?
2010. jún. 11. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg ki akarsz cseszni a gyerekeddel? Nem biztos, hogy tetszeni fog neki és el tudja fogadni. Én se szeretem a nevem, nagyon rossz, hogy a szüleim nem tudtam valami normális, nem-cigányos, egyszerű nevet adni... :(
2010. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!Az a te bajod,hogy a szüleid cigányos nevet adtak neked.

Szerintem mind a 2 név szép,senkinek semmi baja nem lehet vele!

180.000-dik Petike,Tomika és sorolhatnám jobbak?!


Hát nem!


Kedves Kérdező!

Kisfiad vagy kislányod lett? Ezeket választottad?

Nálunk a kisfiamnak is különlegesen neve van és nem ciki!

2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!