Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis fotózásra testvérekre...

Ovis fotózásra testvérekre milyen ruhát adnátok? Egyforma ing/pulcsi aranyos vagy gáz?

Figyelt kérdés
Kisfiúk.
2018. ápr. 2. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Gáz.
2018. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Amilyet akarsz! Sőt, inkább amilyet ők akarnak. :) Mi sose csinálunk belőle nagy ügyet, csinálok én róluk jó képet. De legutóbb például a lányom felvett egy kék csíkos ruhát, és utána direkt kitúrt az öccsének is egy hasonló színű pólót. Cukik voltak a képen. :)
2018. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz.
2018. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretem összeöltöztetni a gyerekeimet, néha magammal is, meg apával is. Egyforma cuccunk nincs, de olyat szoktam, hogy mindenkin kárókockás pulcsi farmerral, vagy kötött felső kordnacival, vagy csak hasonló színek.
2018. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is gáz, nem is vennék egyforma ruhát nekik!


Nekem ellentétes nemű gyerekeim vannak, csak a felsőjük színe volt egyforma, bár az egyikén nagyon halványan az egészen minták voltak

2018. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ikerfiaim vannak nem egypetéjűek. Nem öltöztetem őket tök egyformán, szerintem majomkodás, de alkalomra összhangban vannak.

Ovis fotózáson különböző színű chino nadrág volt rajtuk egy sima egyszínű passzoló pólóval: [link]


Vagy ma pl egyforma sötétkék farmerban voltak ugyanolyan de különböző színű h&m inggel.

2018. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 éve teljesen egyformában voltak,nagyon cukik lettek a képek.Tavaly nem ugyanolyanban csak hasonlóban(színekben és mintában),a kicsin kék fehér csíkos felső volt és korall színű nadrág,a nagyon szintén csíkos de fehér és korall felső,farmerral.A kicsinek volt még egy hozentroglija.

Idén valószínű megint így lesz,hogy inkább csak színekben.Amikor fotózásra megyünk ott is úgy szoktuk,hogy nagyjából 3 színt kiválasztunk és úgy kombináljuk össze a ruháinkat(remélem erthető).

2018. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!