Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elváltunk a feleségemel és...

Elváltunk a feleségemel és egy ideje észrevettem h mindig zavarban van amikor találkozunk a gyerek miatt. Pár órát van velem a gyerek. És neha olyan mintha akarna valamit. Vagy miert van zavarban? Szerintetek?

Figyelt kérdés

6 hónapja váltunk el. 10 hónapos a gyerek.

27f


2018. ápr. 3. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Csajok, mindenki nézzen bele a kristálygömbjébe. Vajon mit akarhat a vadidegen kérdező felesége, akiről két félmondatot tudunk?
2018. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem h szerintetek miért lehet zavarban? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2018. ápr. 3. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt-e már valaki zavarban az exe közelében? Szerintem millióan. Mert ex. Az ex közelében az ember alapból nem szeret lenni mert az egy lezárt fejezet, de a gyerek miatt muszáj.
2018. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Szexelni osszejartok?Bocsi ha tul indiszkret a kerdesem de ismerek nem is egy ilyet.Nincsenek egyutt a szulok de osszejarnak szexelni.Ha a gyereket viszi elaz apa,siman lehet emiatt zavarban az anyuka h nem eltek egyutt megis szexeltek es akkor ez milyen mar.
2018. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja ilyen.
2018. ápr. 3. 15:14
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak magamból tudok kiindulni: nem akarnék soha többet semmit attól a férfitól, akivel közosen gyereket vállalunk, majd a kicsi születése után 4(!) hónnappal magamra hagy.
2018. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy van valakije. És most furcsa a szemedbe nézni mert van közös gyerek.
2018. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Miért mentetek szét?

Nem lehetséges, hogy újra szeretné kezdeni?

2018. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szexelünk.

Csak kérdezte hogy van-e már új barátnőm. Az is fura mert eddig mindig azt mondta h "nem érdekelsz" ,"nem vagyok rád kivancsi".

Én nem akartam ott hagyni. Mindent megtettem h ne váljunk el. De ő elakart valni akkoris

2018. ápr. 3. 15:28
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Próbáld vele újrakezdeni, ha leráz, akkor azért van zavarban, mert titkol valamit, de valószínűbb, hogy már bánja a dolgot.
2018. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!