Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkóság, hogy nem megyek el...

Bunkóság, hogy nem megyek el a babaváró bulira vagy össze kellene szorítanom a fogam, és elmenni?

Figyelt kérdés

Egy barátnak 2 hét múlva lesz a babaváró bulija. Meglepetés buli lesz.

Viszont nekem 3 hete volt egy vetélésem, amiről senki nem tud, mert nem mondtuk még el a terhességet sem senkinek. Egyedül az ünnepelt tud róla.

Viszont ilyen állapotban képtelen lennék egész este örömködni az ő babájuknak, amikor most veszítettem el az enyémet. A többiek meg nem hagynak nyugodni, hogy miért nem akarok menni.

Amúgy örülök a boldogságuknak, és hogy babájuk lesz, szoktunk is beszélgetni, tényleg érdekel is, hogy mi van vele, nem arról van szó, hogy hallani se akarok az ő öröméről, de egy ilyen bulira úgy érzem, most képtelen lennék.


2018. ápr. 3. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el ha úgy érzem lelkileg hogy nem bírom...és mivel az ünnepelt tud róla őszintén elmondanám, hogy most nem megy a történtek miatt, de örülsz a boldogság árnak.. nem hinném hogy nem értené meg.
2018. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el. Ha nem akarod mondani a többieknek, akkor utolsó pillanatban hivatkozz betegségre.
2018. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ünnepeltnek mond meg őszintén mi a helyzet, ha normális megérti, a többieknek meg mond azt hogy lebetegedtél azért nem tudsz menni.
2018. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem alapbol bulizni sem lenne kedvem,az már mindegy hogy epp babavaro vagy sem.

Habár én babaváro bulit sem tartanék.

Meg tejfakasztot meg milyen nemű stb bulit sem.

Nem kell ezt magyarázni. Nincs kedvem bocsesz vagy valami kamuindok pl epp hawayra megyunk bocsesz

2018. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
En elmennek. Egy baratomrol van szo...Tudni kell orulni mas boldogsaganak is.
2018. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Utolso te temetesrol is mennél bulizni mert orulni kell más boldogságának? Elment a babája ember.
2018. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

ÖRÜL neki, előző. Neked még nem volt, hogy valami friss lelki seb fájt?


Nem bunkóság, kérdező, én megértem, szinte mindenki megértené, az ünnepelt is remélhetőleg megérti... A többiek nem számítanak s ez az a kivételes eset, amikor támogatom azt, hogy inkább mondj valami kifogást, hogy hagyjanak békén.

2018. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

Milyen temetesrol beszelsz, okoska?


A mi barati korunkben epp volt ilyen. Es pont az a csaj szervezett bulit a terhes baratnonknek titokban, akinek elment a babaja. Es nemsokara o is ismet terhes lett.

2018. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék. Mondjuk én eleve nem igazán szeretem az ilyen "bulikat", de így pláne nem mennék.
2018. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkileg nem érzed magad készen ilyenre akkor ne menj el.
2018. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!