Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkóság, hogy nem megyek el...

Bunkóság, hogy nem megyek el a babaváró bulira vagy össze kellene szorítanom a fogam, és elmenni?

Figyelt kérdés

Egy barátnak 2 hét múlva lesz a babaváró bulija. Meglepetés buli lesz.

Viszont nekem 3 hete volt egy vetélésem, amiről senki nem tud, mert nem mondtuk még el a terhességet sem senkinek. Egyedül az ünnepelt tud róla.

Viszont ilyen állapotban képtelen lennék egész este örömködni az ő babájuknak, amikor most veszítettem el az enyémet. A többiek meg nem hagynak nyugodni, hogy miért nem akarok menni.

Amúgy örülök a boldogságuknak, és hogy babájuk lesz, szoktunk is beszélgetni, tényleg érdekel is, hogy mi van vele, nem arról van szó, hogy hallani se akarok az ő öröméről, de egy ilyen bulira úgy érzem, most képtelen lennék.


2018. ápr. 3. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék...
2018. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
A babaváró buli eleve egy bődületes f.a.szság, amolyan előre iszunk a medve bőrére dolog, de így meg pláne nem mennék, én nem bírnám lelkileg.
2018. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, ha nem akarsz. Találj ki valami programot, ahova okvetlen el kell utaznotok családilag és mondd mindenkinek azt.


Mellesleg: Semmilyen helyzetben nem mennék el egy buliba, ha nem kívánkozom oda. Egy bulinak akkor van értelme, ha jól tudod érezni magad. Ha nem, akkor tökmindegy, hogy mi miatt, de nem érdemes elmenni.

2018. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj ne kattogj ezen előre! 2 heted van még. Simán mondanám, hogy megyek, és ha akkor úgy érzem, hogy mégsem, akkor betegségre hivatkozok. Ha meg érzek elég erőt, akkor elmennék!
2018. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!