Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldod meg a szavazást...

Hogy oldod meg a szavazást gyerekkel?

Figyelt kérdés

Hova rakjátok addig? Szoktak gyerekkel szavazni menni? Mi lesz a sorbanállás alatt?


Mindig hatalmas tömeg van, nem szívesen készíteném ki ezzel sem a gyereket, sem magamat, sem a sorbanállókat.


Órákra pedig nem bízom szívesen senkire..


2018. ápr. 4. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 percnél sose kellett többet várni, igaz nem Budapesten élek.
2018. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi falunk lakunk, itt még létezik olyan, hogy előre engednek a sorban, ha gyerekkel vagy.

Mi is visszük, nem tudjuk kire bízni. Szerencsére sose kell sokat várni, de azért igyekszünk odaérni olyankor, mikor nincsenek sokan. Ez nálunk nagyon jellemzően a reggel 8 előtti időszak. Aki nem dolgozik, az alszik, elvégre vasárnap.

2018. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemegyek, szavazok, kijövök, kb. 10-15 perc. :D
2018. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Idén ugyan máshol szavazok (költözés), de eddig sose volt sor, amikor mentem. Nálunk teljesen kihalt volt mindig, pedig egy nagy általános iskola ad helyszínt, rengeteg szavazókörrel.


Nem készülök külön logisztikával. Vagy közösen megyünk a férjemmel, vagy felváltva.

2018. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs akkora tömeg, mivel körzetekre van lebontva a város. De szerintem de lesznek a legtöbben. Ha nem akarsz sorban állni, 3 óra után érdemes menni. Legutóbb a férjemmel vittük a kicsit is. Ő várt volna míg szavazok, de be akart jönni a fülkébe, így ott volt velem. Szerintem simán elnézelődnek addig a kicsik.
2018. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4 éve pont 1 éves volt a fiam.

Reggeli órákban mentünk, akkor még nem voltak sokan. (vagy menjetek este 6 körül, szerintem akkor sincs sor)


De úgy oldom meg, minta az orvosnál várakozást, vagy bármi mást. Előre készülök, amivel lefoglalhatom, vagy apa sorban áll, mi addig az udvaron vagyunk. Ott szaladgálhat, elfoglalja magát.

2018. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gyerekkel megyünk, hát csak sikerül lekötni arra az időre. Ugyanez van mindenhol, postán, orvosnál, boltban, mitől más ez a helyzet?
2018. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5 percnél még soha nem vártam többet. Idén viszem a 3,5 évest is, izginek fogja találni.
2018. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még ebben a városban nem voltam szavazni, fogalmam sincs mekkora sorra lehet számitani. 2,5 honapos babával megyünk. Egyikünk bemegy, a másik vár a kocsiban a babával, aztán csere. Ha meg nagyon sokan lennének akkor elövesszük a babakocsit és sétálunk ameddig a másik bent van, nem az autoban ülünk
2018. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Mivel a fülkében szavazás csak lehetőség, ezert nem mész be oda, hanem bárhol máshol kitoltod a szavazolapot. Senkire se kell várni. Ha esetleg a szemlyazonositasnal sor lenne, meglered hogy hadd menj előre. Az kB 2 perc.
2018. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!