Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eladnád a babaruhákat ebben...

Eladnád a babaruhákat ebben az esetben, ha 80%ra szeretnél 3. gyermeket?

Figyelt kérdés

Körülbelül 80%-os esélyt látok arra, hogy kb 2-3 év múlva legyen még egy gyermekünk.

Csak, hogy a bökkenő, hogy az első kettő fiú (4 éves, 10 hónapos) és lenne most rájuk vevőm. Teljesen tanácstalan vagyok, egyrészt mi van, ha lány lenne a harmadik, másrészt mi van, ha mégis úgy alakulna, hogy nem lesz 3. gyermek.

Mi a helyes döntés? Ti mit tennétek?


2018. ápr. 9. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

A babaruhák a kisebb tétel, padláson állva évek alatt amúgy is gyengül az anyaguk, főleg, ha van közte olyan, ami első gyerektől örökölt.

A nagyobb tételek lennének azok, amiket megtartanék biztos ami biztos alapon, babakocsi, kiságy, stb.

2018. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia, én is inkább a drágább holmikat tartottam meg, téli bundazsák, hasonlók, a jobb, márkásabb kabátokat, cipőket, a többit kiraktuk. Nem bántam meg, nekem a két lány mellé most született meg a harmadik lány :) de olyan szép új dolgok vannak, nem is szívesen adtam volna rá a már agyonmosott, régebbi holmikat. Tényleg pár száz forintért már az aldiban, auchanben is lehet venni body-kat, arra pont jók, hogy szépek, vadi újak, pár hónapig jók csak. Arra meg felesleges méregdrága babaholmit venni.

3-4 éves korú gyerekekről meg már nem nagyon maradnak meg, csak tényleg az orkános téli cuccok, mert amúgy agyonhordják, kikopik.

2018. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Én eladnám, mert mire szóba jöhetne nálatok a következö, addigra ezek már nem lesznek igazán szépek.

Ha meg netán anyagi okokból akarnád megtartani, akkor inkább akkor, amikor aktuális, vennék használtan.


Csak akkor tartanám meg esetleg, ha már legalább is konkrétan próbálkoznátok a következövel.

2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Eladnám. Nem kötelező ugyanabba járatni a harmadikat is. Pláne hogy nem is biztod hogy akarsz harmadikat.
2018. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagypapaként én a vásárlás örömére hívnám fel a figyelmedet. Olyan jó dolog egy újszülöttnek új ruhákat venni.
2018. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eladnám ha majd tényleg utban vagy megszületik a 3. gyerek akkor venék olyat ,uj ruhát olcson mindig kapsz ,eladni viszont nehezebb.
2018. ápr. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kisebb dolgokat én is eladnám, a drágábbak maradnának. 2-3 év múlva is ellehet őket adni, ha úgy alakul, hogy nem hárman lesznek testvérek.
2018. ápr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eladnám, esetleg, ahogy már írták, a drágább dolgokat eltenném.
2022. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!