Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, amit nagyon szeretn...

Van olyan, amit nagyon szeretnél, de a gyerekek mellett már nincs rá időd?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Hogy nagyon szeretnék, az túlzás. Szeretnék könyvet olvasni. Regényt, szakmai könyveket stb.. Ilyenkor lenne rá idôm, de bevallom nem tudok már koncentrálni és inkább netezek, tévézek.
2017. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Alvás, felkelés nélkül, 20 hónapja nem volt benne részem.

Na de ha az időt nézzük akkor tanulni valami szakmát, egyenlőre 2 emberes fiam mellett ezt napolom.

2017. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ismerős a nem alvás, 25 hónapja csinálom én is. Mielőtt anya lettem nagyon szerettem varrni. Most is szeretnék, de nem tudom elől hagyni a varrógépet, azokra a kis időkre amikor lenne időm foglalkozni vele, túl nagy macerának tartom elővenni. Így még pár évig biztos várok.
2017. dec. 12. 22:03
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Szinte minden :(

Az anyaság börtön. Főleg annak, akinek segítsége sincs.

2017. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Óh, nagyon sajnálom, hogy így kell megélned. 😞
2017. dec. 12. 22:27
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Kreatív hobbik. Régen karkötőt csomóztam, rajzoltam, festettem, kézműveskedtem. Mára ebből semmi nem maradt szinte, mert nem veszem elő azért, hogy negyed óra múlva abbahagyjam.

Felhagytam egy csapatsporttal is, heti 2 edzés + szombatonként meccsek, ez is soknak bizonyult.

Ez így elkeserítő leírva, de nem bánom, más lett az értékrendem.

2017. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok mindent, de muszáj szelektálnom, hogy mi az, amire tényleg igazán szeretnék időt szakítani. Egyelőre maradt az olvasás, rajzolás, meg néha fabrikálok valami apróságot, szeretek ilyenekkel szórakozni, de nagyobb lélegzetvételű dolgokba nem kezdek bele.

Amit nagyon szeretnék, de nincs rá időm - vagyis hátrébb sorolódott a rangsorban -, az a sport (úszás), a gitározás, varrás, és a sok időt igénylő kreatív hobbik. Van egy marha nagy fa ládánk, nagymamámé volt, nem túl szemrevaló, de nagyon jó tárolóhely. Fél éve tervezem, hogy lecsiszolom, aztán lefestem, dekupázzsal vagy transzfer technikával díszítem (már azt is tudom, hogy napraforgókat szeretnék rá), és antikolom. Fogalmam sincs, mikor fog ez megtörténni, ráadásul egy hónap múlva megyek vissza dolgozni, így még kevesebb időm lesz.

2017. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Szeretnék nyugodtan élni
2017. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
A vadászat nagyon hiányzik. Gyerek előtt rengeteget jártunk együtt a párommal, de nagyon kevés segítségünk van helyben, így nálam háttérbe szorul.
2017. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Alvás sokáig. Meg 1 órát áztatni magam egy jó forró vízben. Bár sose voltam piás, most lenne kedvem meginni pár valamit is.. szerettem régen teniszezni de el nem tudnám képzelni, hogy legyen valaha erre energiám megint.

26 hós és 5 hós gyerekeim vannak.

2017. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!