Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi történetek, élménye...

Terhességi történetek, élmények és vitaminok amik elősegítették!?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy akiknek lenne olyan élményük hogy nem sikerült a baba elkezdtek valamit szedni és összejött. Azok elmesélnék?! És azt is,hogy mit szedtek?

(Nem érdekel az olyan válasz,hogy de a vitamintol ettol attol nem esel teherbe stb.) Koszonom :)



2018. ápr. 10. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve akartunk már babát.

Decemberben már úgy voltam, hogy februárig lecseng a nagy hajtás, majd elmegyek dokihoz aki majd ugye megnézi a peteérést...

December nagyon hízos volt, rengeteg utazás, család, munka, és összesen 1x voltunk együtt a férjemmel...

Majd Januárban pozitívat teszteltem...

2018. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6 évig vártunk az első kislányunkra. Semmin nem változtattunk, egyszer csak nem jött meg. 😊
2018. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Abíság ***** válasza:

Nekünk sajnos 2016-ban lett volna babánk, de a 41.héten sajnos halva született. A lényeg, hogy utána mindennél jobban szerettünk volna gyermeket. Több mint egy évig minden hónap sikertelen volt. Azalatt az idő alatt mindent bevetettünk a siker érdekében. De aztán átadtam ezt a helyzetet Istennek, nem szorongattam tovább. Ez volt tavaly októberben, január 3.án pozitívat teszteltünk.

Azóta is minden rendben. Hálásak vagyunk Istennek ezért a bizonyságért is. Ha szeretnéd szívesen imádkozom érted vagy akiről épp szó van. Szép napot.

2018. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!