Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hét után is fáj az együttlét...

6 hét után is fáj az együttlét, ez normális?

Figyelt kérdés
8 hetes a kisfiam, miután letelt a 6 hét a párommal megpróbáltunk együtt lenni, de nagyon fáj. Volt egy seb féleség a varrat mentén, de az már elmúlt..Nagyon félek hogy valami nincs rendben..Felszívódó varratom volt, illetve nem hívtak vissza 6 hetes kontrollra. Normális, hogy 2 hónap elteltével is fáj? Válaszokat előre is köszönöm. :)

2018. ápr. 11. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hivtak vissza de neked vissza kene menned minel elobb ha mar ekkora blfaszok hogy elfelejtenek visszahivni!

Holnap menj el a sajat nodokidhoz

2018. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontrollra el kellett volna menned akkor is,ha nem hívnak. Egyeztetsz te időpontot,és ennyi.


Én császáros voltam, de azért vajúdtam én is. Valami történhetett odalent,mert kb 1.5 évig fájt :(. Voltam vele vissza,ott a jódos öblítésre fogta a doki. 2 éves a gyerek,most kezd javulni...


Nálad is lehet bármi baj. Eleve kontroll nélkül próbálkozni sem kellene.

2018. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelentettem mondani hogy sajnos eü.kaparásom volt szülés után....
2018. ápr. 11. 20:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem addig fájt ameddig szoptattam (6hónapig). Libidóm nulla, csont száraz voltam, a síkosítókra meg allergiás vagyok, viszketek tőlük.

Az orvosomhoz is vissza mentem, azt mondta minden rendben, a hormonok miatt van. Ahogy abba hagytam a szoptatást, beállt a ciklusom és a szex is ugyan olyan jó lett, vagy még jobb is, mint szülés előtt.

Az meg, hogy nem hívtak vissza Téged a 6 hetes kontrollra egy dolog, de mondjuk magadtól is eszedbe juthatott volna, hogy időpontot kérj. Szóval minél előbb menj el a nőgyógyászodhoz!

2018. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy èvig fájt. Fèl èvig szinte sehogy nem ment. Másfèl èv volt mire teljesen helyrejött a szex. A szoptatás miatt volt hormonális okokból, nem a seb miatt. Ès igen, van akinél ilyen, normális.
2018. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos orvosi utasításra nem szoptathatok,tápszeres a kisfiam.
2018. ápr. 11. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6hetes kontrollra neked kell menni, időpontot egyeztetni!

Nekem kb 4hónap lett újra jó az együttlét

2018. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem begyulladt a varrat, 6 hétig a falat kapartam, úgy fájt. Aztán hirtelen jobb lett, kb 10.héten próbálkoztunk, nem volt kellemes. 3 hónapig sem javult, visszamentem egy másik dokihoz, aki cikatridina kúpot írt fel, de vény nélkül kapható. 10 napig kellett minden este, utána talán heti 2t használni. Sajna nem emlékszem a pontos mennyiségre. Na ez viszont sokat segített. Most egy éve a szulesnek, és néha még ha jobban érzem a varratot, két este használom, és sokkal jobb. Valahogy olyan, mintha puhítana a hegen.
2018. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen normális hogy a 6 hét elteltével is fáj. Én is 8 hete szültem mi is megpróbáltuk 6 hét után és kellemetlen volt és nem is erőltettük. Most 3 napja ismét próbáltuk és most sem volt kellemes de már nem volt olyan vészes. Nem azt jelenti a 6 hét nem fog fájni hanem igazából a fertőzések miatt. A testnek lehet picit több idő kell még minden a régi lesz. De viszont tényleg menj konrtollra
2018. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,aranyosak vagytok! :)
2018. ápr. 12. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!