Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális első együttlét...

Ez normális első együttlét utáni menzesznél?

Figyelt kérdés

Egy hete volt az első együttlétem. Tegnap kellett volna megjönnie, de csak ma van valami alvadt vérszerűség és csak nagyon minimális, nem az az élénkpiros/kicsit sötétebb vér.

Szerintetek ez normális ilyenkor, vagy sikerült teherbeesnem, és ez az a beágyazódási valami?


2016. máj. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első szex nem befolyásolja a menzeszedet, ez csak valami általános tévhit. A beágyazódási valami az nagyon ritkán van, illetve az is egy ritka jelenség ha valaki terhesen menstruál, bár azért előfordulhat, ilyenkor a menzesz kevésbé erős, mint normál esetben szokott lenni. Szerintem simán csak így kezdődik most a menzeszed és nincs semmi baj, nem minden hónapban pontosan ugyanolyan. gondolom védekeztetek.
2016. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az elején betette pár percre óvszer nélkül, és ilyen barnázásom csak a menzesz utolsó napjaiban szokott lenni, előtte sosem! azért ijedtem most meg, hogy ez lehet-e beágyazódás, vagy a mensimbe kavart be valami más
2016. máj. 19. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Van, hogy egyszerűen így indul a menstruáció, nekem pl. Elő szokott fordulni, hogy első nap csak egy kis barnázás.

Van, aki tapasztalta, hogy az első együttlétek után másképp jön meg a vérzése, részleteket nem tudok, nekem ilyen nem volt.

Ha nem jönne meg normálisan a napokban, akkor elkezdhetsz esetleg gyanakodni terhességre, hormonzavarra, de addig is próbálj megnyugodni.

És minél biztonságosabban védekezni.

2016. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!