Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok és...

5-6 hetes terhes vagyok és együttlét után véres folyásom van és görcsölgetek, mitől lehet? Ez normális?

Figyelt kérdés
az első alkalommal elég sok jött ki és darabos volt most meg olyan rózsaszínes folyásom van és egy kicsit görcsölgetek.
2012. febr. 23. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez nagyon nem normális!Menj dokihoz!
2012. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

sok, és darabos? tartok tőle nincs már babád!

irány a doki!

2012. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kórház!
2012. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira sok, csak a mostanihoz képest és az olyan rózsaszínes volt szóval nem olyan mint amikor megjön. Influenzás vagyok és sokat köhögtem, köhögök gondoltam az miatt talán. Elment volna a babám? én mindig azt olvastam, hogy nagy görcsökkel és sok vérzéssel jár, de még nem történt velem ilyen.
2012. febr. 23. 19:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jót akarsz magatoknak, azonnal irány a kórház!!! Én is majdnem így jártam, el is ment a baba...
2012. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam, nagyon elkeseredtem. Rögtön elmentem orvoshoz, aki Utrogestan hüvelykúpot írt. Szinte rögtön elmúlt. (Bár nekem sárgatest problémáim előtte is voltak)

Ne habozz egy percet sem, keress egy orvost, nem biztos, hogy akkora baj van, mint ahogy az ember először gondolja! Majd írd meg mit mondott.

2012. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm válaszokat. Majd írók remélem nincs nagy gond.
2012. febr. 23. 19:46
 8/21 Grófházy ***** válasza:
100%

sajnos amikor én elvetéltem semmi tünetem nem volt.

előtte héten voltam un-n minden rendben volt,és 2 hét múlva mikor mentem már nem volt szívhang.

Se egy kósza görcs,s rózsaszines,se véres folyás.

2012. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Én amikor elvetéltem akkor a vérzés után 3 nappal lettem rosszabbul. Erős görcs ,émelygés stb. Viszont én egy pici után rohantam az orvoshoz aki nem írt fel semmit. Te ne hagyd magad.

Egy jó tanács! Kerüljétek a szexet a 12 hétig vagy addig amig a doki azt nem mondja,hogy lehet. Nem hiába írják ezer helyen,hogy nem szabad mert vetélést okozhat. Írány a kórház ,ne is várj holnapig. Talán még meg lehet menteni.

2012. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, mindenképpen. Amikor 8 hetes terhes voltam, nekem is volt vérzésem, szerencsére nem ment el a baba, hematómám volt, de gyógyszert kellett szednem. Remélem minden rendben van!
2012. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!