Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok előfordul, hogy nem...

Nálatok előfordul, hogy nem keltek fel reggel, mikor a gyerek oviba megy?

Figyelt kérdés

Három fiunk van, a kicsi 5 hónapos. Rossz alvó, hasfájós, éjjelente nem sokat alszok tőle. Szinte átköltöztem hozzá, hogy legalább a férjem tudjon aludni. Reggel előfordul, hogy nem bírok felkelni (ha muszáj lenne persze bírnék:)) így a férjem készíti a két nagyot az oviba. Hetente egyszer. Nincs bejárós munkahelye, nem kell rohanni. A fiúkért jön az ovibusz, így csak felöltöztetni és enni adni kell nekik (persze néha komoly feladat megküzdeni velük) Ha elmentek akkor pedig megy a dolgára.

Erről beszéltünk egy ismerősömmel, és szinte az lett, hogy sz.r anya vagyok, hogy nem mindig kelek fel.



2013. febr. 25. 12:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem tök mindegy ki mit mond, az a lényeg hogy a te családodnak jó legyen.
2013. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Én egy köszönés erejéig biztos felkelnék. Pláne, hogy utána ott az "egész" napod a nagyok nélkül, azaz simán vissza is fekhetsz.

Az én legkisebbem is 5 hónapos, csak három nagyobb van mellette, nem kettő.

2013. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Mikor a lányom tápszeres lett, mindíg négykor és hétkor kelt. A férjem, ha DE-s volt, megetette, mert akkor kelt. Én fel sem ébredtem. Ha éjszakából jött haza, akkoris megetette és bebújt mellém.

Az ismerősöd hülye. Had döntse már el a család, hogy milyen szabályok szerint él!

2013. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz felkelni, nem tudsz felkelni..nem is kell világgá kürtölni, mert mindig vannak a véranyák. Azok, akiknek több gyerekük van, kevesebbet alszanak, mégis felkelnek.

Örülj neki, hogy így megtudod oldani, nem a reggeli puszin múlik, hogy milyen anya vagy.

2013. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Naná, mert a jó anya hullafáradt, síkideg, akkor is feláldozza magát a gyerekekért, ha nem szükséges, stb.


Kissé begyöpösödött az ismerősöd, meg baromi irigy is. A támadása inkább öngazolás, hogy bezzeg ő mennyivel jobban csinálja.


Ne foglalkozz másokkal, mindenkinek úgysem lehet megfelelni, az emberek többségének meg nem is érdemes.

2013. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek ez így jó, akkor másnak mi köze hozzá??

Néhányan az összes anyát keresztre feszítenék, ha nem kialvatlan szemmel, mártír arccal vonszolja magát, maga után húzva a beleit.

Azt bezzeg elfogadnék, ha a férfi aludná át, mert jaj szegénynek pihennie kell....

2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk éjjel 1,majd 4 és 7 amikor ébred a picur.Párom 8ra jár dolgozni,7-kor legtöbbször ő eteti melóbaindulás előtt,átpelenkázza,majd befekteti mellém az ágyba,és alszunk tovább ketten 9-ig kb.

Nekünk így jó,más meg kit érdekel.

Párom sem reklamál még,hogy igy van,főképp hogy ő mondta először hogy ne keljek fel 7kor eteni,megeteti ő ha már úgy is felvan.

2013. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gáz, nálunk is én (apuci) készítem az ovis gyereket, én is viszem oviba, anyuka meg hadd pihenjen.

Szertinem örülj, hogy ilyen rendes férjed van, a rosszindulató megjegyzések irigységből adódnak :)

2013. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
én felkelnék és utána visszafeküdnék
2013. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a férjed kifogásolhatná, mellesleg ő sem jogosan. Miért ne alhatnál még, ha egyszer fáradt vagy és megteheted? Én minden nap fél hat, hatóra felé kelek, hogy a nagyokat elindítsam iskolába, oviba. Éppen tegnap mondta a férjem, hogy csak mondjam el, mit szoktam reggel csinálni és aludjak nyugodtan. Ugyanis ma szabadnapos. Semmi rossz nincs abban, ha néha apa is bevállal egy-egy reggelt. Neki is jó, ha anya pihent. Ne törődj azzal, aki ezért megszól. Irigykedik rád, mert ti ketten vállaltátok a gyerekeket és a férjed hajlandó kivenni a részét a nehezéből is. Ez így jó.
2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!