Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismerősnek jelölhetem Facebook...

Ismerősnek jelölhetem Facebookon a védőnőt, vagy nem illik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi védőnők sok ismerős anyuka ismerőse fbon, nekem nem volt rá igényem.

Ha lenne ràkérdeznék, nem bánná-e?

2018. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta, végül nem jelöltem. Jó fej, de nem érzem szükségét.
2018. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kedvem,hogy még jobban nyomon kövessen. 😆 De,ha kedveled jóban vagytok szerintem is kérdezz rá,ha igent mond jelöld be nyugodtan szerintem.
2018. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Meg is bolondulnék, ha többet tudna rólam, mint amennyit muszáj. Ha ő jelölne be, akkor sem igazolnám vissza. Ha normális lenne, akkor persze nem lenne gobdom vele, de mivel az a tipikus “ki ha én nem, csak az a jó, amit én mondok” típus, kösz, kihagyom. Ha jó a kapcsolatotok és nem csak bájologtok, hanem tényleg jóban vagytok, akkor nyugodtan jelöld be szerintem.
2018. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A régi védőnőnk ismerősöm a fb-on, ő mondta, hogy jelöljem be nyugodtan, ha szeretném, mert volt, hogy nem tudtuk egymást elérni telefonon, így meg egyszerűbb üzenetet hagyni egymásnak.

Mondjuk ő jófej, szerettem, nem zavart, hogy látja, mit csinálok. De a nagyobbik gyerekemmel volt már dolgom olyan védőnővel, akit ha fizetnének érte se jelölném ismerősnek, mert már anélkül is túl kíváncsi és kotnyeles volt.


Szerintem, ha ismerősnek akarod jelölni, kérdezd meg tőle, hogy szokták-e az ő kismamái ilyen formában tartani vele a kapcsolatot, vagy esetleg környékbeli anyukától kérdezd meg ugyanezt.

2018. ápr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi védőnőnk csoportot is csinált, sok hasznos infóval.Normális védőnőnél ez nem gáz.
2018. ápr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szülésznőmet jelöltem be mert anno ott konkaktoltunk sokat, orvosomat nem jelöltem be , védőnőnél meg ez már a 2., elsőt bejelöltem volna mert igen szerettem és jóban voltunk, most a második túl semleges nekem, nem jelölném be.
2018. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőként én nem igazolom vissza senki jelölését, ugyanis csak a gyerek miatt ismerjük egymást, de amúgy semmi köznk egymáshoz.
2018. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!