Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bábszínházba milyen öltözékbe...

Bábszínházba milyen öltözékbe illik menni?

Figyelt kérdés

5 éves fiammal megyünk bábszínházba, Boribont nézzük meg.

Még sosem voltam én sem a bábszínházban. (Budapesti Bábszínház).

De én is kb 8 éve voltam utoljára színházban (Operettszínház). És már akkor is volt aki farmerben, és volt aki kisestélyiben ment.

SZóval nem akarok sem alul, sem túlöltözni. A Bábszínházba miben illene menni?



2018. márc. 27. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen hétköznapi ruhában, senki nem öltözik ki.
2018. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas ***** válasza:
71%
Én pont ott voltam a kislányommal februárban. Overálban vittem, de mi vittünk szépruhát, egy kis kötényruhát, és gyorsan átöltöztettem. Kisfiúnak szerintem mehet a farmer, vagy kord, de én felülre vmi aranyos inget adnék mellénnyel. Tehát nem ünneplőt, de nem is a leghétköznapibbat.
2018. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Sima farmer polo. Színházba sem szokás kiöltözni.
2018. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Ing, pulóver, blúz, normális nadrág.
2018. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már tényleg nem elvárás kiöltözni és sokan nem is teszik, de szerintem is jó dolog megtisztelni a helyet meg magatokat, ha nem is full habosba vagy ünneplőbe, és vásárolni sem kell ezért elmenni, de ha akad olyan a szekrényben, amiben szerinted "casual"-osabb, akkor azt pont el lehet sütni ilyen alkalmakra.
2018. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi vidéki bábszínházba járunk bérlettel és mindig szépen felöltözünk. Nekem ez a természetes, a színházlátogatás egy alkalom. Viszont vannak, akik hétköznapi ruhában mennek. Szerintem ők vannak többségben, esetleg maximum a gyereket öltöztetik fel szépen. A színház már nem az ami régen volt, mint ahogy a színészek sem.
2018. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!