Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5-6 éves gyereknek márkás...

5-6 éves gyereknek márkás cipőt vesztek/vennétek?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a nike cipőket sem az adidasokat inkább veszek a deichmanban valami cipőt de nem ilyen márkásat. De a legtöbb gyereken mar 5 évesen nike cipő van. Minek neki nike cipő?
2018. ápr. 17. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Niket nem vennék mert szar. Superfit cipőt hord.
2018. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen vettem már, mondjuk foci edzésre alapból márkás stoplisat és edző cipőt kérnek

Van nike utcai cipője, puha talpú oviba

adidas szandálja

2018. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A 3 évesemnek is Nike cipője van. Egyszerűen azért mert ezt lehetett csak betépőzárazni a magas lábfején.

Egyébként a deichmanban vásárolható cipők sem olcsóbbak mint egy adidas v nike cipő

2018. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szamost szoktunk venni.
2018. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

3 évesemnek nike van, tépőzáras, 8 évesemnek adidas.

Sportcipőből mi ezeket szeretjük, nekünk is márkás van. Ezen kívül van szamos is a kicsinek, a nagynak deichmannos balerina.

2018. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Alapbol 10.000 ft-os szupináltakat hord, akartam ugyan vegyesen pl oviba szupinalt, utcára olcso, de kb a 3. szezonon belül tönkrement cipo utan rájöttem hogy drágább kell még a jatszoterre is, kulonben a 3 olcso egy drágát tesz ki (nincs tartásuk sokáig, "összerogy"a cipo, kilyukad a talpa), es vettem egy Deichmannos anonym minőségibbet ami 8000 Ft volt, ennyi erővel tényleg akkor már márkát erdemesebb venni ugyanennyiert, vagy vettem volna inkabb mégegy szupinaltat.


Röviden: minőségi anonym cipők egyárban vannak joformán a márkásakkal, ami epphogy alatta van egy eredeti bőr szupináltnak, de ha meg olcso gagyit vesz az ember, abbol meg minimum duplán kell venni. A gagyi esőcsizmája talpa is lyukas lett!!beázik. Kész vicc az egész cipőbiznisz ahogy van.

2018. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem még nem. Hamar kinövik tönkre teszik ezért fölösleges pazarlásnak tartom a 15 ezer forintos cipőt, most még. Ha nagyobbak lesznek akkor természetesen olyat fognak kapni ami minőségi.
2018. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi DD.Stepet veszünk mindig.Jó minőség,àrban is tűrhető.Szerintem nagyon fontos a jó minőségű cipő,a ruha màr nem annyira.
2018. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vennék de nem a hülye márka miatt, az nem érdekel. Az a fontos, hogy jó legyen a talpkiképzése, ami sajnos egy olcsó cipő esetében borítékolhatóan hiányozni fog.
2018. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-5 éves kora óta decathlonban veszem a cipőjét. felpróbálta egyszer, azóta pedig csak mindig rendelek egy nagyobbat, ha kezd panaszkodni, hogy szűk. mindig ugyanazt a fazont sportcipőnek és bakancsnak is. Ez így nagyon bejött, ráadásul a minősége is teljesen megfelelő.
2018. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!