Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék laptopot hány éves...

Játék laptopot hány éves kortól vennétek a gyereknek?

Figyelt kérdés
Enyém három éves, és látta valahol, és azóta ezzel nyaggat. Én magam részéről még nem vennék neki, bár attól is függ, milyen tartalmak vannak egy ilyen gyerek laptopon. Ezeknek pedig nem tudom, hol nézhetnék utána.

2012. szept. 18. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, semmi értelme egy lebutított laptopnak, csak pénzkidobás. Akkor már egy rendes laptopot vennék, ami másra is jó.
2012. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Három évesnek rendes laptop? Hmmm


Az enyémek 1 évesen kaptak, de akkor még nem volt nekik való. Játékok, dallamok, "mondd utánam a szavakat", mondd utánam a betűket játékok vannak rajta.

Most 2 évesek és a dallamokkal jól elvannak, tudják, hogy a különböző billentyűket kell megnyomni, hogy zenéljen a laptop. De itt ki is merült.

Szerintem minimum 3 évesnek kell lennie a gyereknek, hogy valamit megértsen belőle.

2012. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk, viszont 4 éves kortól már jól elvolt az igazi laptoppal, persze neki való játékokkal. Most (6 évesen) saját felnőtt laptopot kap, mert már nagyon ügyesen, önállóan kezeli, és értelmes dolgokra használja (fejlesztő játékokat játszik rajta).
2012. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
játéklaptopot nem venék a lányomnak ,butaságnak tartom.
2012. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én meg az igazit nem adnám a kezébe, internettel rajta meg ami kell. Úgy érzem, nem neki való még, viszont állandóan a számítógép elé akar jönni, ezért gondoltam, hogy lecsapolhatnánk kicsit ezt a baromi nagy érdeklődést egy ilyen játékkal. Bár ezt sem szívesen veszem, nem gondolom, hogy így kellene megtanulnia betűket felismerni, számolni, pláne nem három éves korban, de inkább, mint az igazit.
2012. szept. 19. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet olcsóbban kijöttök, meg hasznosabb, ha vennétek használtan valami olcsó netbookot. Azon aztán elpötyöghet.
2012. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!