Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Ti kornyezetetekben hallotta...

A Ti kornyezetetekben hallottatok leukémiás kisgyerekrol?

Figyelt kérdés
Mik voltak a tünetek, ami miatt aggódni kezdtek a szülők?
2018. ápr. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Követem. Amúgy Caramel kislánya miatt kérdezed?

Az én apukám testvére volt leukémiás, 8 évesen elhunyt. Sajnos nem tudjuk, hogy hogyan derült ki.

Vérvétel kimutatja, fehérje szám alapján kezdenek szerintem vizsgálódni.

2018. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, makacs fertőzések, vérszegénység, vérzékenység. Ezeknek a tünetei szoktak lenni. De véletlenül egy vérvételnél is kiderülhet.
2018. ápr. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatestverem kisfianak volt akut limfoid leukemiaja, 5 eves volt, amikor kiderult. A tunetek azok voltak, hogy egymas utan tobb felsoleguti betegseget is osszeszedett a gyerek, egyikbol ki sem gyogyult, jott a masik,vagy felulfertozodott. Raadasul ez nem tipikus oszi/teli beteges idoszakban volt. Kozben legyengult, sapadt volt, faradt, gyakran belazasodott es fajtak a “csontjai” (tudod, mint influenzanal).

OK, ez lehetett volna a felsoleguti betegseg miatt is. De szerencsere az orvos eleg hamar elkuldte oket vervetelre, ott tisztan latszott, hogy valami gond van. Ezutan vizsgaltak leukemiara (ugy remlik, hogy biopszia utan diagnosztizaltak csak).

Szerencsere o felgyogyult teljesen, nem volt konnyu menet, de rendbejott.

Amugy ez a leggyakoribb fajtaja, azt mondta az orvos nekik es ha idoben eszreveszik, akkor nagyon jol kezelheto.

2018. ápr. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvérem kislánya. 3 hónap alatt elvitte. Nem volt kifejezett tünete, maximum a fáradékonyság és hogy állandóan meg volt fázva kicsit, meg hullott a haja.

Vérvizsgálatra küldték vérszegénység miatt, ott mutatott valami eltérést ami miatt elkezdték kivizsgálni.

3 éves volt.


Mármint a felfedezéstől számított 3 hónap.

2018. ápr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon megrenditett Caramelék kislánya :(
2018. ápr. 18. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van :( Anyám munkatársának gyereke, 3 éves, kórházban volt hetekig. Gyűjtöttek neki a dolgozók játékokat, adtam én is egy plüss állatot.

Ez egy éve Vány azóta nem tudom mi lehet vele, de még úgy tudom él szegénykém :)

2018. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!