Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok vallaljam a 4....

Mit gondoltok vallaljam a 4. csaszart? Tapasztalatok erdekelnenek vagy ha a kornyezetetekben ismertek ilyen peldat? Leirnatok?

Figyelt kérdés
Orvos azt mondja illetve csak bolintott egyet,hogy igen megtarthatnam a babat! 6 ev lenne a 3. es 4. csaszar kozt.
2015. dec. 22. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Van aki már a 15.-nél tart, Úgyhogy szerintem nyugodtan. :)

2015. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két anyukát ismerek, akik fejenként 5-öt szültek császárral.

Az egyik 3 évente szült, a másiknak viszont 10 éven belül vannak.

És még egyet ismerek, aki négyet szült császárral és mondta neki az orvosa, hogy nyugodtan jöhet még egy. Bár asszem ők nem akarnak többet, de nem a császár miatt. :)

2015. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! :D Azert 15. mar komoly..
2015. dec. 22. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos rábólintott és ha nagyon-nagyon szeretnénk 4. babát, akkor nagy odafigyelés mellett lehet hogy bevállalnám.

Nekem 3 császárom volt és 1 méhműtétem, amikor a hasamat a császár hegében, a méhemet viszont arra keresztben vágták. Ez a műtét az első és a 2. császár között volt, és mindez 5 éven belül.

2015. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 2# valaszolo ez nagyon pozitiv pelda! 3# valaszolo neked is koszi :) Nagyon gondolkodok rajta felek en is hogy gond lesz :(
2015. dec. 22. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul az egyikük azt mondta, hogy a 4.-ből épült fel a leggyorsabban. :)

Na persze ezt nem lehet garantálni, nem azért írtam, csak ő szerinte nem úgy van, hogy minden további nehezebb, hanem attól függ a felépülés, hogy épp hogy sikerül a műtét.

2015. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igy voltam en is pikk-pakk rendben voltam a 3. utan .Elso nap siman tudtam pisilni zuhanyozni nem fajt ugy mint elotte! 4. nap reggel haza is engedtek.Kihordastol felek mert a 3. a 36 hetre szuletett ;/ Megrepedt a magzatburok igy muteni kellett. Elotte eros fajasok voltak es teljesen lathato volt a baba ahogy rafeszult a hasam a gorcstol.Vedono azt mondta valoszinu elvan vekonyodva a hasfal ezert latni nagyon a kis testet! Ezert parazok.. :(
2015. dec. 22. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérj ki több orvostól is szakvéleményt.

Első a biztonság.

Ha van megbízható orvosod és ő rábólint, akkor meg hajrá!

Minden terhességnek van kockázata.

2015. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) Akinel az elso ketto szuletett megfogadtam 3. ra is de mar nem volt olyan rendes mint elotte ..;/ be se jott a 3. szulesre.Utana beszeltunk es lecseszett hogy miert nem kottettem el magam?! Mas orvost kerestem,nyugodt es kedves embernek tunik.Ot kerdeztem es mondta,hogy vallalhatom. Mindenkinek ment a zold kez :)
2015. dec. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!