Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig normális az ha nem...

Meddig normális az ha nem szoptatok és nem jön meg?

Figyelt kérdés
Januárban szültem császárral, 3 hétig tisztultam,azóta semmi. Egy hónapig volt csal tejem,próbáltam az utrcia urenst sok vizet ittam,egészseges kajákat próbáltam enni,sokat volt cicin, de mégis elapadt. Mindegy a lényeg, hogy szüles után a 7.héten voltam kontrollon. Azt mondták minden oké. Írtak fel fogamzásgátlót, másnap el is kezdtem szedni egyet sem hagytam ki. A férjemmel együtt voltunk, de óvszerrel. Szóval be voltam biztosítva mindenhogy. 2 heze csináltam tesztet is mert idegesít ez a dolog. De negatív. Várjam még meg ezt a hónapot, és jövő hónapba menjek dokihoz? Vagy ez "normalis"?
2018. ápr. 17. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első tablettás hónapokban előfordulhat, hogy nem jelentkezik a megvonásos vérzés.
2018. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor lehet a tabletta a bűnös. Gondolom akkkr bezavar végülis az is ilyen hormonbomba. Akkor várok még.
2018. ápr. 17. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Megtartottad a gyógyszerszünetet? Hogy volt tképpen, hogy nem jött meg a 7 gyógyszermentes napon, aztán a 8. napon elkezdted előírás szerint az új levelet?
2018. ápr. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy ezt folyamazosan kell szedni,még akkor is amikor megvan.Kérdeztem,ha nem lesz tejem akkor is szedhetem ezt a fajttát.Azt mondta,hogy igen, de ha elfogy menjek vissza és majd megbeszéljük.
2018. ápr. 18. 06:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként igen nem jött meg és úgy van ahogy írod. Felírta kiváltottam és azóta is szedem másnaptol. Akkor ez a gond? Mert a doki nem mondta,hogy nem szedhetem be még rá is kérdezett,hogy ugye még nem jött meg?. Mondtam, hogy nem és ezzel le is tudtuk. Gondoltam akkor ezt a fajtát lehet szedni..(igen nem véletlenül adnak betegtájékoztatót). De amint írtam az előző hozzászólásban is, hogy akkor is kell szednem amikor megvan.
2018. ápr. 18. 06:35
 6/10 A kérdező kommentje:
De ugye erre nem került sor. Mármint,hogy nem jött meg és úgy kezdtem szedni a bogyót másnap.. azt hittem közben majd úgy is megjön és nem kell aggódnom, de azóta sem. Bocsi a regényért...:)
2018. ápr. 18. 06:43
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Kihagyás nélkül, folyamatosan szeded? Ilyet még nem hallottam. Akkor mondjuk mire várod így a vérzést? Betegtájékoztatót elolvastad? Valamit nagyon félreértettél a dokinál.
2018. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értette félre, nekem is így kellett szednem.

Kérdező, ne izgulj, a szervezetednek idő kell mire helyre áll. Én igaz 5 hónapig szoptattam, de amikor abba hagytam, utàna még majdnem másfél hónap múlva jött meg először.

Barátnőm meg folyamatosan vérezgetett a gyógyszertől, a doki arra is azt mondta, hogy normális.

2018. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor nem gondolok erre tovább, majd megjön. Szép napot Nektek.
2018. ápr. 18. 12:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom, hogy megjött 2 napja :) Minden ok. Ha bárki így járna.
2018. ápr. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!