Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett nem...

Fogamzásgátló mellett nem jött meg?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek a második kisfiam születése óta, 6 hónapja. Eddig minden rendben volt, szerda-csütörtök körül meg is jött. Vasárnap fogyott el az utolsó tablettám, és még mindig nem jött meg, fáj a derekam, picit görcsölgetek, de semmi maszat nincs. Tegnap már ellőttem egy tesztet is, negatív lett. Hol van a megvonásos vérzésem? Mással is volt így? A gyógyszerészem aztmondja van akinek ilyenkor elmúlik teljesen. De nem hagy nyugodni. Hétfőn kezdeni kéne a következő levéllel, de ígyis kezdhetem, ha nem volt megvonásos?
2018. ápr. 20. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jott meg mindig, fogamzas gatlo szedese nagyon bezavarhatja. Volt, hogy honapokig semmi nem volt, aztan meg ket hetig egyhuzamba. Ne ilyedj meg, sztem csak a gyogyszer miatt nem jon meg
2018. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen ezt tapasztalom, van hogy 3 hónap után jön meg, van h rendesen és 1napig tart. Ebben a hónapban úgy jártam mint te, hétfőn, amikor az első szemet kellett bevennem akkor jött meg, tart is még mindig. Nemrég PCOS-val diagnosztizáltak, nekem gyógyszer előtt is voltak tüneteim.

Azt tanácsolták amennyiben nem vagyok várandós szedjem tovább. A teszt nekem is negatív volt. (pedig ilyenkor mindig reménykedek, hogy én vagyok az 1000ből 1, aki tabletta mellett esik teherbe)

2018. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát sajnos ez az egyik legmegfelelőbb fogamzásgátló módszer számunkra, bár ha tehetném, már a második szülés után elköttettem volna magam. De hát nem lehet. Majd 40 évesen. Van még 12 évem. :D Addig marad az izgalom.. én egy abortuszt nemtudom hogy élnék meg. Az injekciót nem ajánlja a doki, pesszáriumtól és a hüvelygyűrűtől idegenkedek. Két gyerek a tervezett.
2018. ápr. 20. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt így,el kell kezdeni szedni a következő levéllel.

Ha a második levél után sem jön még,akkor doki.

Nekem így mondta az orvos.

U.i: sajna nekem is szedni kell még 12 évig😥 Én is el akartam köttetni magam még 2014-ben,de nem lehet (vagy csak jó pénzért,vagy külföldön)

Egyikre sincs pénz, így marad a gyógyszer.

2018. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen sajnos!

Még mindig semmi, de akkor így negatív teszttel a kezemben hétfőn majd szedem tovább. :) köszönöm a válaszokat :)

2018. ápr. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!