Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt akinek fogamzásgátló...

Volt akinek fogamzásgátló mellett késett a mensije? Nem lett belőle baj?

Figyelt kérdés
Feltettem az erre kijelölt helyre is, de nem igazán látogatják azt a csoportot, és nem tudom, hogy lehetséges-e ilyen?
2017. aug. 7. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyit késik?

Nekem volt olyan h nem a " szünetben jött meg"

Mikor egymásután két ilyen hónap volt, írt a dokim másik fajta bogyót. Azóta nem volt gond.

2017. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ma kellene megjönnie, de máskor már 9 órakor megjött.

Most is van, de csak rózsaszínes, pisiléskor néha rózsaszín darabok jönnek, nekem élénk piros, darabos mensim szokott lenni.

Tehát lassan 3 órája nem normálisan vérzek, és a rendes menstruációm késik/vagy baj van vele.

2017. aug. 7. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj pár óra nem számít, nekem mostanában 1-2 napokat is ugrálni szokott.
2017. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egyenlőre nem tudom, hogy pár óra-e, mert még mindig ugyanaz a rózsaszínezés, de semmi komoly :(

Kíváncsi leszek.

2017. aug. 7. 11:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez semmiség. Ha a gyógyszer szünetben (vagy ha olyan akkor aa placebo tabletták idején) megjön akkor nincs gond. Nem kell órára pontosnak lennie.
2017. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fura, de én azt vettem észre, hogy évszakváltáskor szokott előfordulni, hogy egy nappal később jön meg. Tehát nem órákat késik úgymond, hanem egy egész napot. Sosem voltam terhes. Nem tudom miért lehet.
2017. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Dél előtt 2 perccel megjött rendesen, darabosan, ahogyan szokott.

Megnyugodtam, mert már idegeskedtem, ezek szerint a semmin:D

2017. aug. 7. 12:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem percre pontosan kell megjönnie, hanem a 7 szünetmentes nap valamelyikén.
2017. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nincs ilyenem!


Tehát van 4 zöld tablettám, ami hatóanyag nélküli, ezeket beszedem, vasárnap van az utolsó, és arra rákövetkező hétfőn jön meg , tehát nálam nincs ilyen kimaradó napok, kérdezte a korom, és mivel fiatalnak gondolt, mondta is a nőgyógyász, hogy ezt könnyen , felejtés nélkül tudom szedni, ha szedem a 4 zöld bogyót, akkor tulajdonképpen soha egy napot nem hagyok ki, így nem lesz az, hogy elfelejtem, hogy ma már be kellene szedni az első szemet. Hasznos mindenesetre

2017. aug. 7. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó tablettáidban nincs hatóanyag, neked az a szünet. Tehát van neked is, ezek hatóanyag nélküli tabletták, amit vagy beveszel, vagy nem. Ez csak arra jó, ha valaki feledékeny, akkor folyamatosan szedje be mindennap a tablettákat és akkor nincs gond, hogy mikor kell pl. folytatni a következő levéllel.

Amúgy nem kell percre pontosan lennie a megvonásos vérzésnek, akkor is simán előfordulhat, hogy a szokásostól eltérő módon, akár 2-3 nappal később jelentkezik a vérzés. Nekem is volt ilyen. Nem voltam terhes soha a szedése alatt.

2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!