Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az a kisgyerek, aki még nem...

Az a kisgyerek, aki még nem óvodás körzetileg melyik fogorvoshoz tartozik?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdi az ovit, akkor gondolom még nem vihetem a kinézett óvoda fogorvosához. De a körzetünkhöz tartozó dr nő nem gyerek fogorvos. Akkor hova vihetem?
2018. ápr. 22. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Fúj soha nem vinném el körzeti ingyenes fogászatra a gyereket (sem). Undorító és a többségük kontár azért nem futja rendes praxisra...
2018. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Érdekes...

A felnőtt körzeti dokinknak magán praxisa is van, ott akkor jobb, mint körzeti rendelésen? :)

2018. ápr. 22. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen magán úton viheted legalább nem kell sorban állni.
2018. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hozzá nem vihetem, mert nem vállal gyereket. Esetleg más maszek. De egyébként ilyen esetben nincs is sztk-s gyerek fogorvos, csak magán?
2018. ápr. 22. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Viheted, a fogorvos tud gyereket és felnőttet is kezelni, egy háromévesnek úgyis max. meg kell csak nézni a fogát.
2018. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem és azt mondta kisgyereket nem vállal. Ennek ellenére mégis vigyem? Inkább nem.

Egyébként ha nem lenne gond nyilván nem akarnám vinni, a gyerekorvos is meg tudja nézni a fogait, ha nincs baj. De az utolsó nagyőrlője nem tud kibújni, és fáj neki, ezért szeretném megnézetni, de már bejelentkeztünk magánba.

2018. ápr. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!