Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első osztályos kislánynak...

Első osztályos kislánynak "melltartó"?

Figyelt kérdés
Első osztályos kislányra adni szoktatok kis spormelltartót vagy valami hasonlót? Nődögél a cicije, de nem tudom a többieken van-e. Szerintetek? Ti adtok vagy nem a gyerekre? Ha igen milyent? Kell vagy nem kell, nem tudom mi a jobb. Sok kegyetlen gyerek van, nem szeretném hogy esetleg csúfolják azért mert nem hord vagy épp azért mert igen
2018. ápr. 23. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
6-7 évesnek hogy "nődögél" a cicije? Nem hízik esetleg? Topot vagy atlétát adj rá. Ekkoráknak nincs melltartó meg sportmelltartó.
2018. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%

Valószínűleg nincs a többieken. Atléta is max. télen.

De ha ilyen korán érő gyereked van, adhatsz rá. Mondjuk hm-ben is csak 134-es mérettől van (átlag 3. osztályos).

2018. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
6 évesen nő a melle!? Vidd el orvoshoz! Amúgy atlétát adnék rá, ne egy topban kelljen feszengenie.
2018. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
A gyerekorvos nem tartja ezt furának? 6-7évesen egyáltalán nem normális. Nem hiába nincs ilyen méretben "melltartó"
2018. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy kislány nagyobb darab az átlagnál, akkor a cicinél is "csúcsosodhat" a póló...egy kisebb méretű top, olyan sport melltartó szerűség nem kényelmetlen ha úgy látod valóban szükséges!

Nyáron majd atlétát adni rá, 40 fokban, persze.

2018. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Orvos biztos nem kell 😊 Az oviba is nála kisebb lányoknak nagyobb cicije volt mint most Neki. Ruhamérete 134-es és teljesen normál testalkat.
2018. ápr. 23. 15:21
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem normális, de azt sem, hogy azt írod hogy már óvodában is voltak cicis kislányok. Vagy elhízott a lányod vagy valami baja van.
2018. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha a pubertas jelei nyolc eves kor alatt jelentkeznek, akkor biztosan hormonzavar van a hatterben.
2018. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Magas, de nem dundi. Én se melltartóra gondolok csak szoktam látni hogy árulnak nagyon pici méretűt, ami teljesen sima, semmi kosár csak egyszerű sima anyag. Ami a hegyességét formálja. Elmúlt 7 éves
2018. ápr. 23. 15:26
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ne nézesd meg a gyereked.Adj rá amit akarsz,de ne siránkozz pár év múlva,hogy gondok vannak.
2018. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!