Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislánynak való körömlakkokkal...

Kislánynak való körömlakkokkal kapcsolatban tanácsok?

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányomnak keresek kifejezetten kicsik számára készült körömlakkot.

Egészen mostanáig úgy gondoltam, ráérünk még ezzel, de most kapott a bátyámtól egy körömmatrica-szettet, és azóta körömmatricalázban ég. Igazi kislány! Nyilván csak hétvégi alkalmakra, családi összejövetelekre festenénk ki a körmeit. Én sosem festem a körmöm.

Tehát nem esnénk túlzásokba, bölcsibe nyilván nem mehetne kilakkozott körmökkel.

Ki milyen körömlakkot használ a kislányánál? Köszi


2017. dec. 9. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van egy úgynevezett Bo-po körömlakk ami kifejezetten kisgyerekeknek van.Ha jól tudom vízzel lemosható.Játékboltban megtalálod :)

2017. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Van a Bo Pro ami lehúzható és van a Moyrának is gyerekkörömlakkja, ez vízzel lemosható.

A BoPro iszonyat drága, kb. 1000 forintra jön ki darabja, a Moyrát én épp múlt héten vettem 450-ért.

Viszont sajnos a Moyra beszüntette a gyerekkörömlakkok gyártását, utánpótlás így nem lesz, ha elfogy a boltokban, nem lesz több.

Elképzelhető, hogy van más márka is, én ezt a kettőt ismerem.

A Bo Pro lehet, hogy jobb, viszont túlreklámozott és szerintem irreálisan drága.

2017. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bo-Po tényleg jó nekünk rengeteg van, nagyszülei azt vettek mikulásra
2017. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Moyra vízalapú lemosható van Dunakeszin az Auchanban, mi ott vettünk.
2017. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Semilyet ,és bátyám fejét is leharapnám ezért ,gyereknek meg nem adtam volna oda ezt vagy nem szoltam volna rola.

Illetve közölném vele hogy kicsi ilyenhez és nem kell .

2017. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!