Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányoknak csak "mütyürkés"...

Kislányoknak csak "mütyürkés" legokészletek léteznek?

Figyelt kérdés

A mütyürkés alatt azt értem, hogy pici házikó miniatűr figurákkal, pici kosárkával, pici zöldséggel, mikroszkópikus nagyságú kutyussal, cicával stb.

A kislányomnak keresnék normális méretű, nem feltétlenül hercegnős legoszettet, amit építeni tud.

A fiam fantasztikus repcsiket, autókat, kamionokat épít, fiús szettekből Dunát lehet rekeszteni (ezt most jó értelemben mondom), ráadásul ezek valóban építős, többszáz darabos szettek, amelyből a végén egy szép nagy kamion lesz.

A kislányomnak vettem már pár szettet, de még felépíteni is horror, olyan mütyür benne minden, aztán összerakom (kb. csak egy házat kell felépíteni, a többit már nem kell építeni, hiszen mindegyik különálló kis elem, használati tárgy, ami idővel szétpereg, eltűnek a darabok). Ráadásul egy ilyen mini szettel nem is jó játszani, hiszen minden különálló darab, ami leesik. Pl. Hófehérkét nem lehet ráültetni a székre, vagy a minirépa legurul az asztalról.

Igazi legos építős szettet tudtok kislányoknak? 3 éves a lányom.

Köszönöm.


2018. ápr. 26. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Duplo esetleg?


Amúgy kislegóból a Friend-ek amik kimondottan lányosak.

2018. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A duploból már kinőtt, van csomó duploja, de látja a bátyját legózni, nyilván Ő is azt akarja. A Friend-szettek azok a "mütyürkések" tele apró, semmihez nem passzintható, különálló elemmel.
2018. ápr. 26. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak friends jó a lányoknak, creator készletek is vannak. tóparti ház, lombház pl

[link] vagy utcarészletek, boltok, iskolák...

vagy a citynek is vannak jó, "unisex" készletei, pl lakókocsis, parkos.

2018. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sima lego készlet?

Ami az ő érdeklődési körének megfelelő?

2018. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Átnéztem a Creator szetteket, úgy láttam, azok inkább fiúsak (autós, kamionos, repcsis stb.), de valójában csak mobilon pörgettem át, vszleg nem voltam túl alapos. Azt tudom, hogy a Friends készletek azzal a sok mütyürrel nem a mi világunk. Ő is építeni szeretne, ahogy a fiam (nyilván még esetlenebb, hamarabb elkalandozik, mint az 5 éves bátyja), de láthatóan arra az élményre vágyik, hogy építsen. Zavarja, hogy egy ilyen Frinds-szett pikk-pakk megvan, aztán meg nehéz vele játszani, mert folyton szétperegnek a kis elemei.

A Creator-szetteket majd alaposabban átnézem.

2018. ápr. 26. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha építeni szeretne, szerintem a Classic készleteket nézd meg, azoknak éppen ez lenne a lényege. Nem kifejezetten lányos-fiús, de találsz közötte lányosabbakat. A Creator nagyobb szettjei között vannak mindenféle házak, boltok de az még lehet 3 évesen korai.
2018. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adj neki ömlesztett classic-ot, nekünk minden dobozhoz vannak ötletek miket lehet belőle építeni, bálna, krokodil, vonat, hintó, fagyis kocsi, bagoly, biszbasz... innen le is tölthető [link]

Vagy a junior's-bol pl ezek:

[link]

[link]

[link]


Amugy nyugodtan.épitheti a "fiús" kukást meg markolót is ;)

2018. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, a linkeket, nagyon jók.
2018. ápr. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!