Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 6 hét múlva...

Szülés után 6 hét múlva teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! Párommal be vártuk a 6 hetes időt aztán már voltunk együtt. Gumival védekeztünk de a guminak a tartálya eltünk, elszakadt vagy leszakadt nemtudom,de az mai napig nincs meg.akkor vettük észre mikor már kivette. Az egész belém ment de sok ki is folyt. Még nem jött meg szülés óta. Csináljak tesztet vagy szoptatás miatt nem akar meg jönni?
2018. ápr. 27. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van rá esély. Viszont hogy nálad mennyi, azt nem tudhatjuk.

Én 8 hetesen, alig hogy elmúlt a gyerekágyi, nár menstruáltam.

2018. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Csinálj tesztet!

De a legjobb az lett volna ha elrohansz nőgyógyászhoz hogy mit tanácsol!

Mert benne van a pakliban hogy idő előtt jön a kistesó!

2018. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kis tesót nagyon nem szeretnénk... Elég még a pici. Az eset után követő egy hét mulva csináltam tesztet mert ugye harom nap a be ágyazódás aztán mar kimutatja jó esetben. Negatív lett.
2018. ápr. 27. 08:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe eshet.

Nekem pont szülés után 6 héttel peteérésem volt, 8 hétre megjött.

2018. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elmentem venni esemény utánit de nem vehettem be mert 8 óra hosszáig nem szoptathattam volna a picit
2018. ápr. 27. 08:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 2 héttel az aktus után érdemes csinálni, mert a beágyazódás kb 10 nap és csak utána termel hcg-t a szervezeted.
2018. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

"Az eset után követő egy hét mulva csináltam tesztet"


Feleslegesen. Már van egy gyereked, de annyit nem tudsz, hogy mikor lehet tesztelni?


És kár hogy nem vetted be, mert lehet vele szoptatni, nem kell 8 órát várni. Abortusz esetén 8 óránál tovább leszel távol.

2018. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem 3 nap a beágyazódás, hanem kb 10, szóval tesztelj majd 2-3 héttel az aktus után inkább. Ha szoptatsz, kicsi rá az esély, hogy ilyen hamar legyen újra pé-d, de nem lehetetlen.
2018. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

" a guminak a tartálya eltünk, elszakadt vagy leszakadt nemtudom,de az mai napig nincs meg.akkor vettük észre mikor már kivette."


Leszakadt, eltűnt??? Még az életben nem hallottam ilyet.

2018. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a legszomorúbb az ilyen kérdésekben, hogy olyanok teszik fel őket, akiknek már van gyerekük!


1-2 hét múlva csinálj tesztet, ha gyanús a dolog

2018. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!