Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nemvártan, igen hamar...

Aki nemvártan, igen hamar esett teherbe szülés után, hogyan viselte a terhességét fizikailag, idegileg, lelkileg? Mennyi idő telt el szülés után, hogy elindult az új baba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hónapos volt a nagyobb mikor pozitivat teszteltem,rögtön a 6 hét szexmentesség után estem teherbe,pedig szoptattam.

Nem védekeztünk,mondván ha akar jöjjön,a nagyobbra 5 évet vártunk,nem hittem hogy a kicsi összejön pár éven belül.

Jól viseltem,az első terhességgel sem volt semmi bajom,egyedül az volt rossz hogy utolsó másfél hónapban már alig tudtam cipelni a nagyobbat a hasamtól.

Ami érdekes,végig volt tejem.

2013. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
S a doki ilyenkor nem szúrja le az embert?
2013. márc. 13. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
a lányom 10 hónapos volt mikor teherbe estem a kis tesóval.Fizikailag rendben volt minden nem viselt meg az újbóli terhesség.Nagyon idegesített hogy újra állandóan vérvételre,tanácsadásra stb kellett járni.Még túl friss volt az emlék.Sajnáltam a kislányom hogy nem marad annyi időm rá majd a kicsi miatt,Aztán végülis minden megoldódott és nem bánom hogy nincs közöttük pár év.A doki meg nem mondott semmit.Csak nevetett hogy megint ott vagyok és érdeklődött hogy mikor lesz a következő.
2013. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Miért szúrna le a doki?

Nem ő szüli meg,nem ő neveli fel :)


Rendben volt minden mindkét terhességnél,az első alatt a nyolcadik hónapig dolgoztam.

A kicsi most 3 éves, a nagy 4 lesz,egy éve bölcsi illetve ovis,így jó volt végülis,a két gyerekkel összesen 2,5 évet maradtam otthon.

2013. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim amíg kizárólag szoptatok nem lehetek terhes.Ez akkor most nem igaz?
2013. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Én irtam a saját töténetem (első vagyok).

Egyik barátnőm ő tervezetten lett terhes másodszorra amikor 7 hónapos volt a nagyobb gyerek,pedig szoptatott 1 éves koráig.

2013. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!