Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm azt mondta...

Egyik barátnőm azt mondta hogy neki már második császár után nem javasolják hogy újból teherbe essen. Nektek is mondtak ilyet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Pf...biztos kockázatos de nem hiszen h Ennyire.van aki 3-4 szül császárral
2017. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a 3 gyermekem császárral született, és volt még egy méhműtétem is, amikor ugyanott vágtak fel, mint a császárnál, mindez 5 éven belül.

A legkisebbem születésekor mondta azt az orvosom, hogy el kéne gondolkodni, szeretnék-e még szülni, mert Ő már nem ajánlaná. Amúgy is 3 volt a terv. :)

2017. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában 3 után nem szoktak többet javasolni, de bizonyos helyzetekben simán lehet, hogy már kettő után azt mondja a doki, hogy nem olyan jó ötlet. Mondjuk olyan durva összenövéseket kellett magát átverekednie már a második császárnál...
2017. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki sebe màsként regeneràlódik, màsként reagàl a szervezet a műtétre. Van aki egy gyerek utàn sem vàllalhat többet, van aki hàrmat négyet simàn kihord csàszàr utàn.
2017. dec. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem javasolták, durva összenövések, extra vérszegénység stb. 2 éve volt,most viszont dokival egyeztetve ujra belevágtunk, de azt javasolta több tényleg ne legyen
2017. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.csaszar utan mondta az orvosom,hogy nem javasol tobb terhesseget.nagyon vekony volt a hegem a vegere,eppen csak kitartott.

Nem tiltott el el 4.terhessegtol,de elore szolt,hogy ha vallalunk meg 1 babat akkor a 30.het korkenyek befektet,es valoszinuleg a 36.heten kiveszi az elozmenyek miatt.

Ismer,tudja,hogy 3 fiu utan hianyzik egy kislany.

Epp nemreg voltam az eves vizsgalaton es kerdezte is,hogy gondolkodom e meg mindig egy 4.baban.

Osszenoveseim nekem nem voltak,megusztam harmadjara is azt a csovet amit szoktak tenni.csak a heg volt nagyon vekony.

De regen a 2.csaszar utan automatikusan elkotottek a noket.pl mamamat is anyukam utan.

2017. dec. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Igen, sogornomnek. Tojt ra, lett 4 gyereke, mind csaszarral.

Semmi baj nem bolt

2017. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Van aki 10-et szül császárral vagy akár többet.
2017. dec. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm most szülte a 4-diket császárral. Ráadásul végig hordta, utolsó 2 napban fektették be.
2017. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyat is ismerek, aki két császár után természetes úton szült, úgyhogy ez az orvos részéről csak riogatás.
2017. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!