Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet becézni a Johanna...

Hogyan lehet becézni a Johanna nevet?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 11:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon szép név. Még messze állok a gyerekvállalástól, de szívesen adnám a lányomnak. Az egyetlen bökkenő a becézése. A Johitól, Johikától a falra mászok. A Hanna-Anna becézései pedig azért nem túl jók, mert az én nevem Anna.
2018. ápr. 30. 12:44
 12/31 anonim ***** válasza:
Unokahugom sokat mesel a legjobb baratnojerol, ot is Johannanak hivjak. Jojonak becezik.
2018. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Nahát nekem ez sem tetszik :(

Esetleg az Ada nevet lehet valahogy becézni? Persze ennél annyira nem fontos, mert nagyon rövidke.

2018. ápr. 30. 14:15
 14/31 anonim ***** válasza:
Angolul dzsoanna a kiejtése, mit szólnál egy olaszos dzsanna becézéshez? De éppen háni is lehetne, mint az angolos honey kiejtése?
2018. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is van Johi ismerősöm, nem nőies, de igyekszik.


Én a Jonna, Jonnus becézéseket használnám.


Nekem az Anna/Hanna becézések is tetszenek, de ha idegenkedsz, ne használd.

2018. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Johanna csoporttársam mindenki Dzsoizta ( mint a Jóbarátokból Joey nevét, úgy ejtettük).

Deszerintem a Hanna is szép, vagy kisgyerekként Hanci :)

2018. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9 éves kislányom Johanna. Nem becézzük, csak az oviban volt néhány gyenge kísérlet a Hannizásra. Zavarta, márha egyáltalán észrevette, hogy hozzá szólnak. Hamar le is szoktak róla.
2018. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Mi Nusinak hívjuka Johanna nevű kislányunkat:)

A Johi stb becézés borzalmas.Nem akartuk sosem becézni,de szerintem ez elkerülhetetlen.A Nusi az onnan jön hogy a Hannából Hannus és csak lecsippentettük a végét.Szerintem cuki.

2018. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, ez aranyos. Tőlem kaptál egy zöldet. Régen is voltak Nusi nénik gyerekkoromban, de nem tudom, mi lehetett az eredeti nevük.
2018. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Ezzel az a baj, hogy én is Nusi vagyok néha :D Tehát az Annaés becézései nem a legjobbak.

Ajj pedig annyira szép név.

2018. ápr. 30. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!