Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11honapos és semmi főételt...

11honapos és semmi főételt nem akar enni nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szó szerint semmit se az új ételeket se amit szerettet de a főételen kívül amit csak adok gyümölcs bármi megeszi..lehet hogy a foga miatt? Mit főzzek szerintetek? Írhatók recepteket
2018. ápr. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, de akkor lepődtem volna, ha evett volna.
2018. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyankor mit csináltál hagytad hogy ne egye meg az egészet vagy amennyi jól esett neki annyit evett?
2018. ápr. 30. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért felmerült benned, hogy akarata ellenére tömd??

Természetesen soha nem erőltettem. Ha nem evett meg egy egész adagot, kapott utána anyatejet vagy tápszert.

2018. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éve koráig kizárólag anyatejet fogadott el. Soha nem erőltettem, most három éves mindent megeszik, soha életében nem volt beteg. Ha erőlteted egy életre tönkre teszed.
2018. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most csak tízóraira a gyümölcspépet fogadja el mióta kibújt az első foga, pedig már teljes adagokat evett főzelékből ebédre is. Nem erőltetem, anyatejet kap, utána pedig kóstol olyanokat amiket még nem evett. Egy-két hét múlva újra próbálom majd hátha..9 hónapos.
2018. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, a kedvenceit sem ette meg 10-11 hónaposan, utána 12 hós bébiételt adtam neki, mert abban van só is, azóta eszik.
2018. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!