Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik az első karácsony...

Hogy telik az első karácsony a babával? November 29-ére vagyok kiírva. Nagyon várom már, és én nagyon szeretem ezt az ünnepet, persze így nem lesz annyi időm készülődni, és egyenlőre el sem tudom képzelni, milyen lesz.

Figyelt kérdés
Vagy nem lesz időm a szentestével foglalkozni, mert le fog kötni a baba? Egyébként a szüleimmel élek egy házban, csak külön lakásban, de ők fognak főzni, náluk lesz a vacsora.
2008. okt. 30. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés :) Én dec.6-ra vagyok kiírva, én is gondolkodtam már ezen!

Lehet egy pár hetes baba mellett karácsonyfát díszíteni?

És a nagy családi ebédek?

Erre én is várok válaszokat :) :)

2008. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én nem karácsonyra voltam kiírva, de az első hónap a babával igen fárasztó volt. Még én is elfáradtam a szoptatások alkalmával főleg az első két hétben.Mondjuk é azért mert császárral szültem és még pr hétig regenerálódtam. Nálunk ilyenkor a párom főzött. Az első hónapban a babám csak aludt és evett szóval hogyha rendesen szültök lesz időtök mással is foglalkozni, ha a baba alszik és eszik. tymy
2008. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, minden csak szervezés kérdése. Én imádok készülődni, és mi mindig anyukámékkal ünneplünk. Anyukámat 23-n beimportáltam hozzánk, hogy segítsen nekem. Ő volt legtöbbet a babával, hogy én főzni sütni tudjak mert imádok. Mikor díszíteni kellett, azt együtt csináltuk, ha nem egyedül vagy simán minden nehézség nélkül meg lehet oldani. Ha egyedül vagy akkor is, csak kicsit nehézkesebb.
2008. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ezen szoktam gondolkodni mert én meg dec 5-re vagyok kiírva!Kiváncsi leszek én is, hogy mennyi időm illetve energiám lesz készülődni a kicsi mellett! Persze én sem vagyok egyedül mert itt a párom aki mindenben segít és ha kell tudok szólni anyuéknak is hogy jöjjenek át segíteni!
2008. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden jót!
2008. okt. 30. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én nov.30-ra vagyok kiirva, és nekem sincs fogalmam róla milyen lesz.Nem rohangálok ajándékokért, most más foglalkoztat, gondolom majd összeirom mi kell a boltból és a párom megveszi. Főzni csak lesz, erőm, időm.

Boldog babavárást!

2008. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Valahogy úgy érzem, életem legboldogabb karácsonya lesz ez most, ajándékok nélkül. A baba körüli költségek miatt nem nagyon lesz ajándékozás, de nála szebb ajándékot ugysem adhatnák, vagy kaphatnák. Azért addig mindenkinek, aki igazán közel áll hozzám megpróbálok valami kis apróságot készíteni. Minden jót, boldog babavárást, babázást!
2008. okt. 31. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!